menu

Новини

Автор фанфіку:
...
Псевдонім на сайті: ...
Група: ...
Статус: ...
Про фанфік:
Дата написання: 18.06.2022 в 12:06
Фанф прочитано: 250 раз
Час прочитання:
До фанфіку залишено: 0 відгуків
Якщо рамочка порожня - ви ще не прочитали жодного фанфіку.
Покликання
BB-Code
HTML-код

[Онлайн-гра] Люблю тебе 59 секунд (Розділ 16)


18.06.2022, 12:06
Розділ 16: Тягнути потяг - це теж уміння


Ву Хань Інь набрав повідомлення, зламав палички і почав витягувати рис з неймовірною швидкістю. На екрані, 59 Seconds все ще безперервно вбивав монстрів. Вдарте чудовисько і продовжуйте ходити по стародавній гробниці. Це було лише одиноке речення від Сяо Ву і ніхто не відповів.

Він відкрив свій рюкзак і подивився на його вміст. Майже все було заповнено Янь Сюань Юйем, рядок за рядком. Ву Хань Інь подивився на час. Була майже 5 година. Він надіслав особисте повідомлення Love You 59 Seconds.

[Секрет] Ви сказали [Love You 59 Seconds]: Моя сумка повна, всі допомагали мені протягом дня. Поверніться до своїх справ, дякую.

Ву Хань Інь надіслав це, але довго не мав відповіді. Після того, як він закінчив вечерю, помив ланч-бокс і повернувся, Love You 59 Seconds все ще ходив з групою-потягом, щоб «бах-бах» бити монстрів.

Сяо Удан кружляв навколо Love You 59 Seconds, катаючись на журавлі догори ногами. Надіславши ще один приватне повідомлення, але ніхто не відповів. Ву Хань Інь постукала пальцями по клавіатурі, думаючи про те, чи не сердився 59 Seconds на нього? Але нема чого сердитися =. =... Чи може бути, він думає, що після використання, Сяо Удан викидує його? Але, це схоже на правіду. Він попросив допомогти отримувати підвищення рівню, роблячі це цілий день, а все закінчилося тим, що він сказав спасибі. Це здається трохи неправдивим...

Тільки......

Ву Хань Інь почухав голову, куточки його рота сіпалися. Він думала про те, що став людиною, яка втекла після використання... Безсердечною людиною...

Повний чорних смужок, Ву Хань Інь довго організував думки і продовжував надсилати повідомлення Love You 59 Seconds. Звісно, ​​інша сторона все одно не відповіла. Тож Сяо Удан був пригніченим.

Ву Хань Інь був настільки пригнічений, що помирав. Йому не відповіли на жодне повідомлення. Йому закортіло вдарила його ногою, щоб перевірити, чи буде реакція.

Тож... Мила маленька дівчинка Удан обійшла Love You 59 Seconds, і натиснула дію між двома персонажами...

Інша сторона робить щось інше...

Система не дала йому обличчя. Love You 59 Seconds був зайнятий боротьбою з монстрами, тому Сяо Удан, природно, не міг нічого зробити. Цього разу Ву Ханьінь був ще більш пригнічений. Сяо Удан тягнула за собою довгий потяг із 4 осіб. Вона зробила крок і 4 людини за ним зробили крок у ланцюговій реакції, трохи смішно...

Ву Хань Інь відкрив нову розвагу. Він потягнув чотирьох людей навколо із Love You 59 Seconds, і кілька людей стрибали по колу навкруги. Випадково наткнувся на маленького монстра поруч, і той негайно кинувся на Сяо Удана, різавши без розбору та зносячі багато HP. Однак монстри були швидко вбиті Love You 59 Seconds.

Сяо Удан сів і з'їв булочку на парі. Підвівшись, він раптом вирушив до маленького монстра поруч. Зупинився на кілька кроків перед натовпом, а потім...

Ву Хань Інь не втримався і голосно засміявся. Миша злегка посунулася, і Сяо Удан на екрані розвернулася перед чудовиськами, і «великий хвіст» за ним також розвернувся. Гриби був останнім у ланцюгу, і зупинився прямо перед носом монстра.

...Можна уявити, як маленьке чудовисько відразу підбігло і погналося за Грибами, і сильно побив його. Проте, рівень Грибів був набагато вищим, ніж у монстрів на першому поверсі стародавньої гробниці, і він не втратив багато здоров'я після тривалої боротьби.

Ву Хань Інь спостерігав за довгим потягом і добре проводив час на самоті. Маніпулюючи Сяо Уданом, щоб продовжувати бігати, і час від часу самому натикаючись на чудовиськ. Потім поспішно побіг до Love You 59 Seconds, попросивши допомогти вирішити це. І, коли це було вирішено, продовжував бігати...

Ся Чень довго стояв внизу, перш ніж побачив, прихід кур'єра. Підписався і піднявся нагору.

Хоча це студентський гуртожиток, на другому поверсі жило декілька викладачів, і, звичайно, ставлення до них відрізняєлося від ставлення до студентів. По-перше, одина кімната на особу, по-друге, щовечора, о 11 годині, не вимикають світло та не відключають інтернет, щоб було зручно готувати заняття.

Щойно повернувшись до дому й зачинивши двері, він був готовий спочатку розпакувати пакунок, але лише глянувши на екран дисплея, Ся Чень раптом відчув бажання вдарити чоло. Він підняв окуляри й не міг не посміятися.

За маленькою дівчинкою в формі Удан йшов довгий шлейф. Бідолашний Гриби тягнув на себе 5 монстрів. Він біг і згинався, це так вражаюче.

Ся Чень більше не був зацікавлений їжею і сів перед комп'ютером. Чат був заповнений приватними повідомленнями, які надсилала Сяо Ву.

Перемістивши мишу, щоб вимкнути автоатаку, і Love You 59 Seconds перестав боротися з монстрами.

[Особисте] Ви сказали [Сяо Ву]: Я спустився вниз і щойно повернувся.

[Особисте] [Сяо Ву] сказав вам: =0=

[Особисте] [Сяо Ву] сказав вам: Тоді чому ти продовжуєш битися з монстрами? Га?

[Особисте] Ви сказали [Сяо Ву]: Автоатака.

[Особисте] [Сяо Ву] сказав вамі: =0=

[Особисте] [Сяо Ву] сказав вам: Хороша річ.

[Особисте] Ви сказали [Сяо ​​Ву]: Ваша сумка повна?

[Особисте] Ви сказали [Сяо Ву]: Тоді повертайся до міста.

[Особисте] [Сяо Ву] сказав вам: Добре

[Особисте] [Сяо Ву] сказав вам: ... Але ще не всі повернулися.

[Особисте] [Сяо Ву] сказав вам: Я почекаю деякий час.

Ся Чень подивився на маленьку дівчинку, що бовталася на екрані, і раптом відчув велику зацікавленість. Він набрав рядок з посмішкою і відправив його.

[Особисте] Ви сказали [Сяо Ву]: Тоді ви можете продовжувати гратись ще деякий час.

[Особисте] [Сяо Ву] сказав вам: =0=

Ву Хань Інь подивився на повідомлення Love You 59 Seconds, і згадав, що у нього все ще є невеликий потяг позаду. Бідолашного грибу все ще б'є невеликий натовп...

[Команда] [Тисячі грибів]: ...Маленький ватажокгільдії, ти справді злий.

[Команда] [Тисячі грибів]: Мене усі б'ють T-T

[Команда] [Сяо Ву]: (вираз червоніє) Хе-хе.

[Команда] [Love You 59 Seconds]: Я спочатку повернуся до міста, а коли інші повернуться, нехай теж йдуть.

[Команда] [Тисячі грибів]: (вираз плачу) Бос, ви насправді тут!!!

[Команда] [Тисячі грибів]: Я думав, босе, тебе нема T-T, ти просто побалував ​​маленького лідера гільдії.

[Команда] [Сяо Ву]: ...

[Команда] [Тисячі грибів]: Доторкнутися до підборіддя, це дійсно правдоподібно.

[Команда] [Тисячі грибів]: Ви двоє справді @#@¥@#%&...
Категорія: Романтика Повсякденність, Слеш, Гумор, Навчальні заклади, Романтика | Додав: makima | Теги: комедія, ММОРПГ, Геймери, Онлайн-ігри, повсякденність, навчальні заклади, Яой, Слеш, Китай, Новела, BL, романтика, Шкільне кохання, Студент-викладач
Переглядів: 250 | Завантажень: 0 | Оцінка: 0.0/0
Ставлення автора до критики: Позитивне

До фанфіку не залишено жодного відгуку, але Ви можете стати першим критиком, залиште свій коментар!

Всього коментарів: 0
avatar
[Онлайн-гра] Люблю тебе 59 секунд (Розділ 16)
Завантаження...