menu

Новини

Автор фанфіку:
...
Псевдонім на сайті: ...
Група: ...
Статус: ...
Про фанфік:
Дата написання: 18.06.2022 в 12:15
Фанф прочитано: 282 рази
Час прочитання:
До фанфіку залишено: 0 відгуків
Якщо рамочка порожня - ви ще не прочитали жодного фанфіку.
Покликання
BB-Code
HTML-код

[Онлайн-гра] Люблю тебе 59 секунд (Розділ 17)


18.06.2022, 12:15
Розділ 17: Народження Сяо Емей[b][c]

[Команда] [Сяо Ву]: ...=0 =

[Команда] [Сяо Ву]: Я повертаюся.

[Команда] [Тисячі грибів]: Невістка 88~

[Команда] [Сяо Ву]: = =

[Команда] [Сяо Ву]: 88.

Ву Хань Інь вийшов з команди і натиснув кнопку повернення в Далі. Дівчинка схилила голову, потерлася, і сцена на екрані змінилася.

Щойно він прибув у Далі, Сяо Удан раптом подумав про одне... Янь Сюань Юй, який заповнив його сумку, здавалось... він не змінив спорядження-_-|||

Ву Хань Інь довго вагався, контролюючи дівчинку. Чи хотів він піти від Далі до Лояна, перетнути Яннань у Янь Бей, щоб змінити спорядження?! Після довгого роздума, він краще зробить наступного разу, коли піде в Янь Бей, щоб виконати завдання. У всякому разі, він досяг лише 50 рівня, тому йому не потрібно турбуватися про спорядження.

Дивлячись на рівень 50 поруч із аватаром у верхньому лівому куті екрана, Ву Хань Інь відчув, що це досить довгостроково. Хоча, завдяки іншим, підіймати рівень дуже швидко, але не завжди можна просити інших про допомогу, кожен має свої справи.

Команда розпалася, і Сяо Удан побіг виконувати завдання сам. Завдання Цаншаня в Ерхаї було очищено і перенесено на наступне місце. Отже, Сяо Удан бився з кількома монстрами і дуже регулярно місив булочки на пару. Незабаром настала ніч.

Він подивився на час, було менше 7 години, але надворі вже темно. Червоні, жовті, сині та зелені неонові вогні тьмяно горіли.

Ву Хань Інь встав, щоб порухатися. Він довго сидів перед комп'ютером, борючись із монстрами, його плечі й шия напружувалися. Чому він прийняв чужий твінк з хрустким Уданом?! Кількість HP нижча середньої, всі кажуть, що у Удана висока атака, але він не бачить цього. Пігулки мани та HP коштували чимало, а грошей у сумці було мало, і все швидко зникало.

Миша перемістилася, і екран повернувся до інтерфейсу входу. Ву Хань Інь побачив, що у виборі персонажа була лише одна «Сяо Ву», і раптом закортів створити твінк...

Посередині екрану з'явився чоловік із кількома «ганчірками» на тілі. Словом, чоловічі персонажі TLBB не такі гарні, як жіночі. Однак Ву Хань Інь все ж твердо вибрав чоловіка.

У нижньому лівому кутку можна переглянути передове вбрання бойових мистецтв. Тож «сильна людина», створена Ву Хань Інєм, трансформувалась, змінюючись на екрані. Довго вибираючи, він дійсно не бачив, який одяг виглядає гарніше, тому довго вагався. Тим більш, новачок у грі не міг знати, яка секта краща.

Ву Хань Інь довго вибирав, і система підказала, що він витрачає занадто багато часу. Після повторного входу, він нарешті зареєстрував новий обліковий запис. На території Далі з'явився маленький хлопчик, одягнений у зелену драну тканину, з ім'ям «Сяо Ву。*».

Сяо Ву。* - імя як і дівчинки Удан, відрізняється лише гарною крапкою в кінці.


Сяо Ву。 стрибнув і приступив до виконання завдань. Інші можуть отримати перші 30 рівнів за 2 або 3 години. Завдання TLBB все ще дуже легкі, бігати навколо, доставляти речі, вдарити мавпу, чи щось таке. Ву Хань Інь грав дві години, і о 9:30 його рівень був 10...

На 10 рівні обирається клас персонажа. Після кількох кіл перед кількома гідами сект, Сяо Ву。вирішив, що більше не стане Уданом. Битися надто важко, HP занадто мало і треба багато грошей на пігулки. Після шостого кола роздумів, він стиснув зуби і вирішив вибрати Емей!

Якщо ти вмієш і боротися, і лікуватися, то ти самодостатній! Тобі навіть не потрібно купувати пігулки HP, і гроші в сумці не витрачаються. А великий Емей Love You 59 Seconds також виглядає дуже красивим, змушуючи його трохи поклонятися і тужити.

Однак початківець-геймер, природно, не знатиме, що найдорожчий клас в TLBB — це Емей. Не кажучи вже про те, що його атака дійсно невелика, первинне здоров'я Емей відносно невелике. Не кажучи вже про те, що після 35 рівня потрібно купувати всілякі книги навичок, тобто грошей на навички цієї секти витрачається набагато більше, ніж у інших сект. Крім того, для рейдів потрібні танки з вищими рівнями.

Емей, який вміє усе, як XC, справді викликає заздрість, але Ву Хань Інь забув, що Love You 59 Seconds завжди був сильнішим, а його кишеня бездонна. У його руках, навіть звичайний ніж і плоский рубець можуть убити людину...

Ву Хань Інь боровся всю ніч, і о 11 годині Сяо Ву。 нарешті досяг 25-го рівня. У цей час, він зрозумів, що його твінк теж можна втягнути у гільдію. Тому він пішов до NPC, знайшов свою гільдію і натиснув, щоб подати заявку.

Після того, як Ву Хань Інь подав заявку, він збирався вийти з мережі та замінитись на Сяо Ву, щоб додати свій твінк до гільдії. Але перш ніж він встиг перемістити мишу, він почув гучний звук, і чат гільдії в нижньому правому куті блимав. Коли він його відкрив, там вже було жваво.

[Гільдія] [Сяо Сяо Сяо ~]: Ох, це, очевидно, твінк нашої невістки.

[Гільдія] [Вітер і пісок, я блюю]: Це справді наша невістка...

[Гільдія] [Вітер і пісок, я блюю]: Невістка, чому ти вправляєшся на твінку?

[Гільдія] [Сян Цзо Кан]: Маленький ватажок гільдії, я дійсно безмовний, твоє ім'я нічим не відрізняється від персонажа №1.

[Гільдія] [Тисячі грибів]: О, моя невістка грає на чоловічому обліковому запису, і вона є EM.

[Гільдія] [Сяо Ву。]: Ага.

Не думайте про це, той, хто впустив його, напевно, Love You 59 Seconds. Він все ще заступник гільдлідера.

[Гільдія] [Вітер і пісок, я блюю]: Ой!!!

[Гільдія] [Сяо Сяо Сяо ~]: Ааааааааа.

[Гільдія] [Сяо Сяо Сяо ~]: Неприємна невістка Т-Т, ти збираєшся продавати гниль з босом?

[Гільдія] [Сяо Сяо Сяо ~]: Поспішайте, босе, прийдіть в Сучжоу, швидше, прийдіть і обійміть свою невістку, ми хочемо зробити скріншот.

[Гільдія] [Вітер і пісок, я блюю]: TvT Можна зробити скріншоти, невістка, ти така добра.

[Гільдія] [Сян Цзо Кан]:............Ви вже прогнили =. = Нема спасіння.

[Гільдія] [Тисячі грибів]: (поплескай по плечу) Сяо Янь, давай спати, нехай йдуть на вітер.

[Гільдія] [Вітер і пісок, я блюю]: Оууууууу!!!

[Гільдія] [Сяо Сяо Сяо ~]: Давай, джентльмен!!!! Це мені подобаєшся!!! Скоріше лягайте спати!!! Ооооо.

[Гільдія] [Сян Цзо Кан]: (розлючений вираз) Ти зробив це навмисне!

[Гільдія] [Сян Цзо Кан]: Я виходжу, а ви продовжуйте.

[Гільдія] [Тисячі Грибів]: Доброї ночі всім, я теж йду.

[Гільдія] [Сяо Сяо Сяо ~]: (помахати хусткою) Спіть добре ~~

[Гільдія] [Вітер і пісок, я блюю]: Яка прекрасна ніч, Бейбей.

............

У гільдії завжди жваво. Ву Хань Інь такий збентежений, минуло 11 година, і в мережі не повинно бути нікого. Однак він усе одно недоброзичливо посміхнувся, дивлячись на розмову. Це було набагато краще, ніж висміювати його.

[Особисте] [Love You 59 Seconds] сказав вам: Все ще онлайн?

[Особисте] Ви сказали [Love You 59 Seconds]: Ну

[Особисте] Ви сказали [Love You 59 Seconds]: По суботах і неділях не відключається живлення, і ви можете залишитися тут на ніч.

[Особисте] [Love You 59 Seconds] сказав вам: Добре.

[Особисте] [Love You 59 Seconds] сказав вам: Чому ти вибрав Емея?

[Особисте] Ви сказали [Love You 59 Seconds]: Е... Удан занадто дорогий, усі ці ліки...

[Особисте] [Love You 59 Seconds] сказав вам: ...

[Особисте] [Love You 59 Seconds] сказав вам: Ти думаєш, що Емей не дорогий?

[Особисте] Ви сказали [Love You 59 Seconds]: Так.

[Особисте] Ви сказали [Love You 59 Seconds]: Емей може бути самодостатнім, не потрібно купувати HP пігулки.

[Особисте] [Love You 59 Seconds] сказав вам: Емею потрібно багато пігулок мани...

[Особисте] [Love You 59 Seconds] сказав вам: Навички бойових мистецтв Емей коштують дорого...

[Особисте] [Love You 59 Seconds] сказав вам: Книги навичок Емей недешеві.

[Особисте] [Love You 59 Seconds] сказав вам: Емей все ще потрібно купити підвищення HP.

[Особисте] Ви сказали [Love You 59 Seconds]: ...
Категорія: Романтика Повсякденність, Слеш, Гумор, Навчальні заклади, Романтика | Додав: makima | Теги: ММОРПГ, комедія, Геймери, Онлайн-ігри, Новела, Китай, Слеш, BL, Яой, повсякденність, навчальні заклади, Студент-викладач, Шкільне кохання, романтика
Переглядів: 282 | Завантажень: 0 | Оцінка: 0.0/0
Ставлення автора до критики: Позитивне

До фанфіку не залишено жодного відгуку, але Ви можете стати першим критиком, залиште свій коментар!

Всього коментарів: 0
avatar
[Онлайн-гра] Люблю тебе 59 секунд (Розділ 17)
Завантаження...