menu

Новини

Автор фанфіку:
...
Псевдонім на сайті: ...
Група: ...
Статус: ...
Про фанфік:
Дата написання: 21.06.2022 в 20:10
Фанф прочитано: 470 раз
Час прочитання:
До фанфіку залишено: 0 відгуків
Якщо рамочка порожня - ви ще не прочитали жодного фанфіку.
Покликання
BB-Code
HTML-код

[Онлайн-гра] Люблю тебе 59 секунд (Розділ 19)


21.06.2022, 20:10
Розділ 19: Оновлення


[Команда] [Love You 59 Seconds]: Ти все ще тут?

[Команда] [Сяо Ву。]: ???

[Команда] [Love You 59 Seconds]: Я забув, після 10 рівня оновлення робляться вручну.

[Команда] [Love You 59 Seconds]: Є межа досвіду.

[Команда] [Сяо Ву。]: Тоді що нам робити?

[Команда] [Love You 59 Seconds]: Дайте мені свій обліковий запис.

[Команда] [Сяо Ву。]: Добре.

Ся Чень усміхнувся. Черед одне слово, дати рахунок комусь іншому. А якщо його обдурять? Але, думаючи персонаж 25 рівня, нікому він, насправді, не потрібен.

[Команда] [Love You 59 Seconds]: Тоді ти можеш виходити, а я зайду у твій акаунт.

Ся Чень зійшов на Сяо Ву。і потягнув його до печери Мо Я. Іноді, зустрічаючи кілька гравців, які також фармили монстрів для своїх твінків. Однак, коли інші бачать повний сет каміння 7-го рівня, вони або тікають, або підходять, просячись у команду.

Love You 59 Seconds це не хвилювало. Він просто зосередився на вбивстві монстрів. Швидко знищуючи всіх. Раніше, йому не потрібно було піклуватися про HP Сяо Емея, швидкість підвищення рівня була велика, і смужка здоров'я заповнювалося до того, як падала до нуля. Але перейшовши до Цзяньчжун* стало трохи важче.

Цзяньчжун* (剑冢) - Могила мечів, це місце, де Ду Гу (Демон Меча) закопує свої мечі після поразки. У кінці буде повна легенда.


Ся Чень насупився, коли побачив, що у Сяо Емея залишилася лише третина крові. Свернувши TLBB у вікно, він відкрив ще одне з великим Емеєм XC.

XC незабаром прибіг до Цзяньчжун, «Весняні квіти та осінній місяць» використався на Сяо Ву。, і червона смужка швидко заповнилася. Однак Ся Чен не приєднав XC до команди. Хоча Емей вже має повний рівень, досвід буде розділятися між усіма членами команди. XC просто послідував за Уданом, і одна людина потягнула двох персонажів за собою. Борячись деякий час, він побачити, що у Сяо Емея мало HP і використав XC для лікування.

Після трьох ночі задзвонив телефон, Ся Чень подивився на дисплей і підняв слухавку.

«Бос, коли ти повертаєшся до компанії? Я не витримую. Я побудував тут табір, і вже кілька днів я їм та сплю тут».

Голос у телефоні був трохи грубий, і як тільки йому дали змогу, він почав без кінця скаржитися і лаятися.

Ся Чен керував однією рукою, увімкнув автоатаку, переключився на вікно дисплея XC і просто дивився за HP Сяо Емея.

Потім він спитав: "Ви зайняті?"

«Це 3:00 ночі, я ще в компанії, а ти кажеш про зайнятість».

«Я не думаю, що ти справді такий зайнятий, ти граєш у ігри цілий день», - Ся Чень натиснув на перелік своїх друзів, і побачив, що обліковий запис Тисячі грибів світився, - «Зараз ти онлайн».

«... Бос справді спостережливий».

«І я вже відмовився від справ компанії. Ти можете попросити Сяо Мо допомогти», -дивлячись на рівень Сяо Емея, Ся Чен перемістив мишу й потягнув групу людей до Стародавньої гробниці №1.

«Босе, ти ще сердишся на свого старого? Ти вже рік працюєш вчителем».

«Немає чого засмучуватися. Мені тут досить добре. Це більш неквапливо, ніж робота в компанії. Після уроків я можу грати в ігри, якщо мені нема чим зайнятися. У мене не так багато грошей, але у їх вистачає гроші на все».

У кімнаті запанувала тиша, а потім почувся сміх «ха-ха»: «Якщо б ти не сказав, я б забув. Я чув, як Сяо Янь сказав, що ти все ще надсилаєш додому 1700 юанів щомісяця? Старий ось-ось помре від гнів. Я сказав, що ти чекаєш кінця року, щоб надіслати ще більше, бонус на кінець року не відміняли».

Ся Чень також підняв губи й усміхнувся: «Гаразд, я запам'ятаю, що половина бонусу за кінець року повинна бути надіслана. До речі, не забуду сказати Сяо Яну, що це твоя ідея».

«Ні, будь ласка, зараз зі мною нелюдсько поводяться. І я скоро помру, якщо мене ще більше пригнічуть».

«Я думаю, ти все ще дуже зайнятий», - Ся Чень деякий час слухав його, - «Мені все ще потрібно підіймати рівень, у мене немає часу з тобою спілкуватися».

«Гей, босе, скільки місяців ти на 90-му рівні, чому ти раптом хочеш піднятися?» — підвищив голос Цзюнь Чже*.

Цзюнь Чже* (君哲) – «君» означає «ти; суверенний; приятель», «哲» означає «ваш; філософ».


«Допомога учню».

«Йо-йо, це ще неймовірніше, босе, ти не відпочиваєш, щоб допомагати іншим», - посміхнувся Цзюнь Чже і сказав, - «Якщо я правильно пам'ятаю, єдиний персонаж, якого ти покращував сам - це 59, інші були тренованні спеціальними людьми. Коли ти знайшов настрій тренувати когось? Це справді дивно».

«Тоді можеш потихеньку це розуміти. Незабаром світає, я кладу слухавку», — сказав Ся Чень, закінчивши дзвінок. Він кинув телефон на стіл і продовжив вбивати монстрів.

У неділю вранці не було занять, і це була рідка можливість полежати в ліжку. Ву Хань Інь навіть не вмикав будильник на своєму мобільному телефоні, і спав, поки не прокинувся природним чином.

О восьмій годині на вулиці вже було багато людей, які займалися рутиною. Ву Хань Інь прокинувся в заціпенінні. Дивлячись на час, він подумав, що в їдальні вже має бути сніданок. Він швидко встав з ліжка і вибіг за водою, щоб помитися.

Повернувшись, він відкрив комп'ютер і ввійшов у свій ігровий обліковий запис. Сцена похмура, повна зеленої плісняви - це карта стародавньої гробниці. Він стояв поруч з Love You 59 Seconds, який все ще боровся із монстрами.

[Команда] [Сяо Ву。]: Ранок.

Ву Хань Інь сів і почав безперестанно друкувати. Глянувши на рівень, його очні яблука майже випали. Його не було лише ніч, а Сяо Емей вже був 52-го рівня.

[Команда] [Сяо Ву。]: Майстер старанно працював.

[Команда] [Сяо Ву。]: Тепер, я вважаю, що підвищуватися легше, ніж їсти.

[Команда] [Сяо Ву。]: Насправді, підвищення = сон.

[Команда] [Сяо Ву。]: ???

[Команда] [Сяо Ву。]: Майстер???

[Команда] [Сяо Ву。]: .........Це знову автоатака?

Ву Хань Інь довго «розмовляв» наодинчі, але людина поруч, Love You 59 Seconds, взагалі не відповідав. Він згадав, що минулого разу було так само: увімкнути плагін для автоматичного вбивства монстрів і піти по своїм справам...

[Команда] [Сяо Ву。]: Майстер...

[Команда] [Сяо Ву。]: Майстер...

[Команда] [Сяо Ву。]: Майстер...

[Команда] [Сяо Ву。]: Я позвав тебе тричі, і ти мене проігнорував, ти мертва муха в канаві! (сміється) (сміється) (сміється) (сміється)

Ся Чень встав, щоб трохи порухатися. Зробив гарячу каву, повільно повернувся і сів. І побачив, як Сяо Емей рухався по колу поруч із ним, кружляв навколо Удан. У чаті, та поза ним, видно рядок "Майстер". Тільки-но він збирався відповісти, що він тут, він побачив останнє повідомлення у чаті із купою посміхаючихся смайликів.

Його рука затремтіла, і він ледь не пролив чашку кави на клавіатуру...

[Команда] [Love You 59 Seconds]: Я тут.

[Команда] [Сяо Ву。]: (Сміється)

[Команда] [Сяо Ву。]: Дякую, Учителю, підняли мені 52 рівень за одну ніч, так швидко!

[Команда] [Сяо Ву。]: Якщо ви дасте мені копію цього плагіна, я зможу самостійно підіймати рівень.

Ся Чень був приголомшений на дві секунди, а потім не знав, сміятися чи плакати. Схоже, ця людина думала, що він залишив плагін автоатаки на всю ніч, а сам пішов спати...

Безсовісний учень...

Ся Чень не розсердився, а зробив ковток кави й надрукував з посмішкою.

[Команда] [Love You 59 Seconds]: Ти хочеш цього?

[Команда] [Сяо Ву。]: Милість.

[Команда] [Love You 59 Seconds]: Адрес електронної пошти, я надішлю тобі копію.

[Команда] [Сяо Ву。]: Майстер, ти такий милий (сміється)

[Команда] [Love You 59 Seconds]: Ну.

Ся Чень запакував плагін і відправив його Сяо Ву。на електрону пошту, і потім поставив Love You 59 Seconds у режим слідування.

[Команда] [Love You 59 Seconds]: EXE можна використовувати відразу після відкриття.

[Команда] [Love You 59 Seconds]: Я піду.

[Команда] [Сяо Ву。]: Спасибі.

[Команда] [Сяо Ву。]: Учителю, іди.

Погода була трохи холодна, Ся Чень випив решту кави, і йому стало тепло. Він встав, потягнувся, підняв окуляри й вийшов помити чашки.

Повільно вимивши чашку, він витер руки серветкою, сів і взяв телефон, щоб почитати ранкову газету. Час від часу він підводив очі, щоб поглянути на маленького Емея, який веселився на екрані.

Сяо Емей повісив плагін, і над його головою відразу з'явилася низка слів.

[Поруч] [Сяо Ву。]: ЙДИ! ЙДИ! ЙДИ!

Ву Хань Інь збентежено подивився на слова у чаті, і побачив, як Сяо Емей негайно погнався за монстрами.

Рожеві пелюстки «бенг-бенг» з'являлися один за одним. Ву Хань Інь з радістю подумав, що може включити плагін під час уроків в майбутньому. Чи не буде підвищення таким простим?

Але після двох хвилин радості Ву Хань Інь був трохи здивований. Сяо Емей автоматично атакував монстрів, але вдаряв чудовисько лише раз, перед тим, як перейти до іншого. Всі вони бігали навколо, через деякий час зібравши невелику орду.

Монстри в стародавній гробниці були відносно товстими, і Сяо Емей був оточений сімома або вісьмома, які ходили по колу.

Ву Хань Інь поспішно вимкнув плагін, і взяв золотий гарбуз, щоб поповнити HP. Але вже було надто пізно, екран став сірим, і його персонаж з'їв повний ковток бруду, впавши на землю...

[Поруч] [Love You 59 Seconds]: Учень...

[Поруч] [Сяо Ву。]:......Я мертвий.

[Поруч] [Love You 59 Seconds]: Це не має значення.

У той момент, коли Ву Хань Інь збирався заплакати, він побачила, що кнопка воскресіння засвітилася, а поруч з ним стояв великий Емей XC!

Воскресіння і Сяо Емей підскочив. XC застосував «Весняні квіти та осінній місяць», і його здоровя заповнилося.

[Поруч] [Сяо Ву。]: Учителю, ти справді вчасно повернувсяся = =

[Поруч] [Love You 59 Seconds]: Так.

[Поруч] [Love You 59 Seconds]: Як тільки я повернувся, то побачив, як ти втікаєш.

[Поруч] [Love You 59 Seconds]: Я зараз підтягну тебе.

[Поруч] [Love You 59 Seconds]: Як тобі твій майстер?

Ву Хань Інь подивився на клавіатуру й гучно грюкнув. Тільки тоді він згадав, що Love You 59 Seconds за допомогою плагіна справді вдарив кожного монстра лише один раз, але він мав повний сет 7-ми рівневого каміння! Монстри помирали відразу!

[Поруч] [Сяо Ву。]: Ви все знали, майстер.

[Поруч] [Love You 59 Seconds]: ...

[Поруч] [Сяо Ву。]: Не потрібно пояснювати.

[Поруч] [Love You 59 Seconds]: Ти отримаєш досвід, якщо таке відбудиться ще кілька разів.

[Поруч] [Сяо Ву。]: ...

Від перекладача:

Знайомство з Курганом Мечей

Історія Демона-меча Ду Гу, написана Цзінь Юном. Описується менш ніж у ста словах, але, при цьому, образ самотнього генія та високопоставленої людини з неба оживає.

Коли Ян Го побачив притчу перед кам'яною гробницею Ду Гу, він зрозумів, що це курган мечей, залишений Ду Гу.

У кургані поховано кілька мечів, якими користувався Ду Гу на різних етапах свого життя.

Перший - мерехтливий блакитний меч без назви: "Він був настільки сильним і лютим, що став неруйнівним. Його використовували для змагань із героями Хешу, перед слабким монархом».

Другий - "М'який пурпурний меч, який використовувався до тридцяти років. Він був викинутий у глибоку долину, тому що помилково поранив праведника". Цей меч був кинутий у глибокій долині, тому не знаходиться у кургані мечів, а представлений уламками каменю.

Третій - важкий меч з базальтового заліза: «Меч не має гострого краю. Він важив 99,81 кілограм. Лезо з обох боків були тупими, а закруглений кінчик здавався півсферою».

Четвертий - дерев'яний меч: «Після сорока років, якщо не зациклюватися, усі рослини, дерева, бамбук і каміння можна використовувати як меч».
Категорія: Романтика Повсякденність, Слеш, Гумор, Навчальні заклади, Романтика | Додав: makima | Теги: Онлайн-ігри, Слеш, романтика, Геймери, Яой, навчальні заклади, Шкільне кохання, Китай, комедія, ММОРПГ, повсякденність, BL, Новела, Студент-викладач
Переглядів: 470 | Завантажень: 0 | Оцінка: 0.0/0
Ставлення автора до критики: Позитивне

До фанфіку не залишено жодного відгуку, але Ви можете стати першим критиком, залиште свій коментар!

Всього коментарів: 0
avatar
[Онлайн-гра] Люблю тебе 59 секунд (Розділ 19)
Завантаження...