menu

Новини

Автор фанфіку:
...
Псевдонім на сайті: ...
Група: ...
Статус: ...
Про фанфік:
Дата написання: 22.06.2022 в 01:48
Фанф прочитано: 639 раз
Час прочитання:
До фанфіку залишено: 0 відгуків
Якщо рамочка порожня - ви ще не прочитали жодного фанфіку.
Покликання
BB-Code
HTML-код

[Онлайн-гра] Люблю тебе 59 секунд (Розділ 21)


22.06.2022, 01:48
Розділ 21: На стороні?


«Це не моє», - Ву Хань Інь закінчів організацією магазин і маніпулював Сяо Емеєм, ідучи до телепортаційної станції, щоб повернутися до бойової секти. Краще покращити навички. Хоча грошей не так багато, але навіть підвищення навичок на один рівень - добре. Емей, який не може поповнювати HP...

«Це не твоє?» - Цзян Тан повернувся, щоб привести в порядок стіл, дістав комп'ютер і ввімкнув гру, - «Чий це магазин, я боюся, що ти крадеш усі ці речі».

«Що ти про мене думаєш, що я такий поганий?!» - Ву Хань Інь закотив очі.

«Ах, це так!» - Цзян Тан безтурботно балакав. Після відкриття гри він згадав, що його обліковий запис заблокований Ву Хань Інєм.

«Я щойно згадав, ви мене заблокували! Поспішайте змінити все назад».

«Так, якщо ти не нагадав мені, я б забув», - Ву Хань Інь відсунув стілець і дозволив Цзян Тану підійти подивитися, сказавши, - «Я майже забув про нашу суперечку. Тепер я голодний, поспішайте, просто купіть малатанг і гамбургер, не потрібно довго чекати, це швидко».

Цзян Тан підійшов подивитися, він був приголомшений. Відкривши гільдію, побачив там був ряд імен, лідером гільдії, звичайно, був Сяо Ву, а Love You 59 Seconds був заступником, і зараз в мережі було багато людей.

«Як ти запросив Бога?» - Очі Цзян Тана розширилися, він схопив мишу і потягнув вниз, у посвідченні був XC, якого не було в мережі, - «Хіба цей XC ніколи не приєднувався до гільдії? Чому він приєднався до тебе?»

Коли Ву Хань Інь побачив ім'я XC, він додав його як Love You 59 Seconds. Його знала вся гільдія, тому він не захищався, а просто приєднався до гільдії.

«XC - Love You 59 Seconds».

«Що!» - Цзян Тан підскочив і закричав, наче вражений блискавкою, - «Блін, яка ця людина багата! Цей XC також має повне каміння 7-го рівня. Ціна за каміння може досягати 200 000. Не рахуючи вже гроші на обладнання».

«Багата людина», - Ву Хань Інь не має уявлення про гроші, потрібні для донату у гру. Він був трохи приголомшений, почувши, що Цзян Куй сказав «200 000», як можна заплатити таку суму за купу даних.

Ву Хань Інь взяв кілька навичок лікування, а потім відсканував завдання і телепортувався до Яннана. Він прийняв усі завдання та приготувався виконати їх для заробітку грошей, щоб покращити свої навички.

Побігши до призначеного місця, і щойно вдаривши 3-х мобів, телефон біля нього задзвонив. Ву Хань Інь подивився на екран й швидко взяв слухавку.

Розмовляючи, він підвівся, поплескав Цзян Тана і вказав на свій ноутбук, розвернувся, і вийшов, балакаючи по телефону.

Цзян Тан залишив свій обліковий запис, і швидко сів на місце Ву Хань Іня, щоб допомогти йому боротися з монстрами. Сяо Ву。кілька разів вдарили, але HP, здається, досить багато. Екран повнився навичками рожевих пелюсток.

«Йохе», - Цзян Тан глянув на екран, і виявилося, що це - інший обліковий запис, чоловічий. І був батьком-Емеєм. Борючись з натовпами, він також подивився на обладнання Сяо Ву。.

Але краще було б не дивитися... Здивований...

4-зірковий 50-рівневий пояс Бо, наплечники та захисні щитки!

Цзян Тан так ревнував, що витяг шию і закричала: «Ву Хань Інь, будь ласка, повертайся швидше!»

Однак Ву Хань Інь, який був за дверима, цього не почув. Хоча двері були зачинені, час від часу було чути деякі обривки речень. Речі на кшталт: «Не йди сюди, це дуже далеко», «Я повернуся наступного тижня», «Їжа в їдальні непогана, які булочки ви посилаєте?» тощо.

Цзян Тан довго допомагав боротися. Коли завдання було майже виконано, Ву Хань Інь надувся і штовхнув двері.

«Що сталося?» - Цзян Тан глянув на нього, - «Дзвонять з дому?»

«Ага, вставай».

«Ти козел, спочатку просиш допомоги, і вдарите мене після закінчення телефонного дзвінка», — сказав Цзян Тан, відходячи з дороги.

Ву Хань Інь сів трохи безпорадний: «Хочуть надіслати мені булочки».

«Я казав, що твоя бабуся дуже смішна. Боїться, що на вихідних тобі не дозволять повернутися, через поганий настрів. І, навіть, таємно дає булочок».

«Ходи», - Ву Хань Інь повернув голову й витріщився на нього.

«Мені навіть неприємно казати за тебе», - Цзян Тан поплескав в долоні й сів, - «Чому б тобі не взяти гроші, які залишили батьки, і не орендувати будинок на вулиці. У суботу та неділю ти не можеш повернутися до тих людей. Вони витратили всі гроші, які ти дав їм».

[Особисте] Ви сказали [Love You 59 Seconds]: Майстер.

Як тільки повідомлення відправилося, він отримав запрошення у команду від Love You 59 Seconds. «Погодитись».

[Команда] [Love You 59 Seconds]: Йдемо до стародавньої гробниці?

[Команда] [Сяо Ву。]: Давай.

Стукаючи пальцями, він продовжив: «Моя бабуся не погоджується, вона хвилюється, коли я живу один. Крім того, моя тітка точно не погодиться, вона все ще хоче моїх грошей».

«Не віддавай їх!» - Цзян Тан відтягнув стілець і підійшов, - «Я не розумію, ти досить дорослий, навіщо потрібен опікун... Ладно, я тільки що побачив, що ти учень Love You 59 Seconds. Цей магазин теж належить Love You 59 Seconds, правда?»

«Так».

«А ти казав, що ви не дуже близькі», - Цзян Тан підняв руку і ляснув Ву Хань Іня по спині, - «Добре, брате, залучив до себе багача. Але це і погано».

«Що не так?»

Сяо Ву。під'їхав верхи до Янь Бей, готовий зустрітися з Love You 59 Seconds, і недбало запитав.

«Очевидно, що він у тебе закоханий. Якщо ти не дасиш йому зрозуміти, що ти чоловік, про це все одно дізнаються. І в майбутньому вас будуть називати ледібоєм, що обманює за гроші».

«Я чоловік», - Ву Хань Інь відчув, що його лице тепер схоже на «= =», - «І тепер я граю на чоловічому персонажі».

«Я знаю це, Love You 59 Seconds не знає. Ти почав грати ц жіночому обліковому записі. Я думаю, ти повинен пояснити йому це, щоб уникнути неприємностей в майбутньому», - сказав Цзян Тан і підсунув крісло до комп'ютера, - «Давай пограємо, доречі, я щойно повернув свого Мінцзяо як друга, використовуючи твою Сяо Удан».

«Ой, не забудь купувати мені їжу увесь семестр», - сказав Ву Хань Інь, вказуючи на двері, - «Сьогодні це починається з обіду».

[Команда] [Love You 59 Seconds]: ???

[Команда] [Love You 59 Seconds]: Як ти помер?

Ву Хань Інь відчув, що йому дійсно не пощастило. На півдорозі через Яннан, він зупинився. Розмовляючи з Цзян Тан, він просто стояв там деякий час, і побачив підійшовшого хлопчика Сяояо 60 рівня, який перевіряв його обладнання. Йому було байдуже, але екран раптом став червоним. Сяо Ву。скинули з звіра, і у навушниках почувся звук «чі-чі», і Сяояо кидав свої навички туди-сюди.

Ву Хань Інь був настільки пригніченим, що не міг бігти, навіть якби хотів. Тож він просто стрибав й стрибав. І як тільки він випустив навичку, його убили.

Звичайно, він побачив повідомлення Love You 59 Seconds. Але не зміг відповісти, тому що , йому довелося піти в підземний світ.

Потім він пішов до Лояну, щоб поповнити HP. Коли він повернувся до місця смерті, то звткнувся з Love You 59 Seconds.

[Команда] [Сяо Ву。]: Майстер, ти як привид.

[Команда] [Love You 59 Seconds]: Надішліть ім'я цієї людини.

[Команда] [Сяо Ву。]: Коли я помер, він просто зник.

[Команда] [Сяо Ву。]: Тепер він також сірий, офлайн.

[Команда] [Love You 59 Seconds]: ...

[Команда] [Love You 59 Seconds]: Не ходи до Яннана сам.

[Команда] [Love You 59 Seconds]: У Яннані багато людей, які вбивають слабих.

[Команда] [Сяо Ву。]: ...=口=

[Команда] [Сяо Ву。]: Зрозуміло
Категорія: Романтика Повсякденність, Слеш, Гумор, Навчальні заклади, Романтика | Додав: makima | Теги: Слеш, романтика, Китай, ММОРПГ, комедія, Новела, Онлайн-ігри, повсякденність, BL, Студент-викладач, Геймери, Шкільне кохання, Яой, навчальні заклади
Переглядів: 639 | Завантажень: 0 | Оцінка: 0.0/0
Ставлення автора до критики: Позитивне

До фанфіку не залишено жодного відгуку, але Ви можете стати першим критиком, залиште свій коментар!

Всього коментарів: 0
avatar
[Онлайн-гра] Люблю тебе 59 секунд (Розділ 21)
Завантаження...