menu

Новини

Автор фанфіку:
...
Псевдонім на сайті: ...
Група: ...
Статус: ...
Про фанфік:
Дата написання: 08.06.2022 в 22:42
Фанф прочитано: 252 рази
Час прочитання:
До фанфіку залишено: 1 відгук
Якщо рамочка порожня - ви ще не прочитали жодного фанфіку.
Покликання
BB-Code
HTML-код

[Онлайн-гра] Люблю тебе 59 секунд (Розділ 4)


08.06.2022, 22:42
Розділ 4: Продовжуйте вдосконалюватись у малому


Сяо Удан пробіг всю дорогу, він знайшов Love You 59 Seconds в оточенні кола маленьких монстрів, і кинувся на допомогу.

Сяо Удан хоробро побіг вперед, цілячись у маленького міньйона. Влетіла красива дівчина і використала усі свої вміння, навіть «три кільця місяця». Але, на жаль, він навіть не зніс багато HP. Лише тоді Ву Хань Інь побачив, що рівень цих монстриків трохи вищий за його.

Жодного чудовиська не було вбито, але ненависть дуже сильно піднялась, і двоє міньйонів, що стояли поруч, обернулися і вдарили Сяо Удана. Ву Хань Інь просто спостерігав, тремтячи від страху, як його здоров'я продовжує падати. Він майже чув звук бризкання крові «пупу». Де ця смужка HP, це просто відкритий кран води.

[Команда] [Love You 59 Seconds]: Стелс, відкритий щит та не борись.
Ву Хань Інь прочитав і був трохи збентежений, стелс? Відкрити щит? Люди сказали всього 6 слів, а він зрозумів лише 3 з них...

«Як увімкнути стелс?» - Ву Хань Інь подивився на купу навичок нижче, але все ще не знав, тому повернула голову і запитала свого сусіда по кімнаті.

«Стелс? Я не викладав це на панель швидкого доступу. Він в навичках у нижньому лівому куті», - співмешканець на деякий час був приголомшений, перш ніж згадав, що спочатку акаунт використовувався для захоплення маленьких підземелль, і він не розкладав панель швидкого доступу.
Тим більш, ​​цей навик був марний.

Почувши це, Ву Хань Інь швидко застосував стелс, натиснувши на нього. Сяо Удан підняла руку, її фігура стала прозорою. Вона маневрувала, щоб повільно вийти з-поміж купи монстрів. Просто цей навик скритності, здається, працює не дуже добре, і міньйонів біля неї все одно атакують її, а смужка HP - пуф...

Ву Хань Інь був настільки схвильований, що подумав, чи не натиснув він неправильне вміння. Маніпулюючи Сяо Уданом, він у той же час запитував: «Що означає «відкрити щит»?»

«Відкриття щита? У тебе все ще відкрите це уміння».

Коли Ву Хань Інь почув це, він не міг не торкнутися свого носа, і написати, постукуючи десятьма пальцями по клавіатурі з болем.

[Команда] [Сяо Ву]: Навик ще не відкритий.

[Команда] [Love You 59 Seconds]: Просто стань осторонь, не треба битися, надто мало HP.

Миша клацнула на аватар Love You 59 Seconds. Ву Хань Інь надувся, здоров'я його власного Сяо Удана справді бідне.

Було досить нудно, адже Love You 59 Seconds вбила всіх маленьких чудовиськ у колі. Сяо Удан зробив два кроки ліворуч і похитнувся праворуч, підбираючи увесь випавший лут.

[Команда] [Love You 59 Seconds]: Не відставай.

[Команда] [Сяо Ву]: О.

Щойно сумка була набита та розсортована, він помітив, що великий Удан у синьому зник. Ву Хань Інь знову відкрив велику карту і почав шукати маленьку зелену крапку. Але він побачив, що «Зірки літньої ночі» все ще стоїть біля входу і не рухався.

[Команда] [Сяо Ву]: «Зірки літньої ночі» не прийшла, чому б не зачекати її?

[Команда] [Love You 59 Seconds]: Ні.

«Це твінк* Love You 59 Seconds, чи не так?»

Твінк* – це кілька персонажів або облікових записів, які створюються одним гравцем для конкретної гри. Вони необхідні для допомоги та призначаються для зберігання різних предметів, розподілу ресурсів між персонажами або підняття ігрової статистики до вищих показників.


Ву Хань Інь був здивований Цзян Таном, який раптом промовив ззаду: «Ти як привид за мною! Це страшно».

«У тебе вистачає нахабства так казати!» - Цзян Тан подивився на навички великого Удана на екрані, що вбили міньйонів біля нього: «Зачекайте, поки ви закінчите це, через деякий час світло буде вимкнено, чому ти граєш? Закінчуй. Цей Love You 59 Seconds справді дивовижний. Мужун на ім'я «Зірки літньої
ночі» — його твінк, інакше, чому він не ворушиться».

«Твінк?» - Ву Хань Інь глянув на зелену крапку на карті, імовірно...

«Я хочу сказати, друже, ти насправді приваблюєш людей, так? Досить дивно, що такий майстер допомагає тобі вбити монстрів і поповнити здоров'я. Цього разу він бере невелику кількість людей, щоб познайомитися з тобою», — Цзян Тан весело сказав. Потім, взяв мишу Ву Хань Іня, він 59 секунд перевіряв обладнання: «Блін, ця людина справді багата!»

«Йди, йди, йди», — Ву Хань Інь відштовхнув його й продовжував, маніпулюючи Сяо Уданом, збирати лут звідусіль: «Марно дивитися на чужі гроші, коли це не твоє діло».

«Хто сказав, що це марно», - Цзян Тан сказав, - «Дивіться, його троє звірів чудової якості. Ви спокушаєте його, називаєте його «Геге*» кілька разів, і просите прислати вам хорошу тваринку?»

Геге* (哥哥) – старший брат; хлопець, бойфренд, чоловік; братик.


«З твоєю головою щось не так», - Ву Хань Інь закотив очі, зневажаючи його, - ««Геге»? У мене мурашки по шкірі від цього слова, жах!»

[Команда] [Love You 59 Seconds]: Стелс.

Ву Ханьїн був настільки зосереджений на розмові, що коли побачив слова, що з'явилися над головою Великого Удану, маленького боса вже почали бити. Маленький бос розвернувся, і кинувся на Сяо Удана, завдавши йому кілька ударів. Після цього, в нього залишилася лише третина смужки HP.
Увімкніть стелс і тікайте, але цим умінням скритності користуватися все одно непросто. На щастя, побивши маленьку дівчинку ще пару раз, бося відтягнули, і він повернувся, щоб битися з великим Уданом.

Love You 59 Seconds був дуже хорош. Перш ніж Сяо Удан закінчив їсти приготовані на пару булочки, він уже вбив боса.

Сяо Удан підняв сумку і подивився на запит на слідування. Трохи подумавши, він натиснув «Відхилити».

[Команда] [Сяо Ву]: Світло вимкнуть, я повинен вийти.

[Команда] [Love You 59 Seconds]: Добре.

Інша сторона нічого не сказала, розпустила команду, викликала скакуна і зникла.
Маленький Удан теж побіг до місця телепортації, подивився на панель досвіду, і повернувся назад у секту. Світло все одно мало зникти через кілька хвилин, так що він пішов вивчити нові навички і закінчити.

Після того, як він вивчив навички і розібрав свою сумку, а потім виявив, що в стовпці предметів насправді була рожева книга. Мабуть, її підняли, в останньому рейді. Книга для Емей 35 рівня,
«Небесна книга Дев'яти Інь».

Звичайно, Ву Хань Інь не знав її цінності, але, побачивши, що це не Удан, йому це не знадобилося:
«Хто з вас Емей? Я взяв Книгу Небес Дев'яти Інь».

«Правда? Звідки в тебе така вдача!» - коли сусід по кімнаті почув це, він не міг стриматися, - «Ця річ
коштує не менше 45 сотень золотих, її можна продати в ларьку і заробити гроші».

Від перекладача:

Геге~, ехехе.
Категорія: Романтика Повсякденність, Слеш, Гумор, Навчальні заклади, Романтика | Додав: makima | Теги: Яой, Студент-викладач, комедія, Геймери, Новела, повсякденність, навчальні заклади, ММОРПГ, Слеш, Шкільне кохання, романтика, BL, Онлайн-ігри, Китай
Переглядів: 252 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Оцінка: 4.5/2
Ставлення автора до критики: Позитивне
Всього коментарів: 1
Ех, усі ці супер сильні помічники і геге. Навіюють приємні спогади. dry

avatar
[Онлайн-гра] Люблю тебе 59 секунд (Розділ 4)
Завантаження...