menu

Новини

Автор фанфіку:
...
Псевдонім на сайті: ...
Група: ...
Статус: ...
Про фанфік:
Дата написання: 09.06.2022 в 21:06
Фанф прочитано: 272 рази
Час прочитання:
До фанфіку залишено: 3 відгуки
Якщо рамочка порожня - ви ще не прочитали жодного фанфіку.
Покликання
BB-Code
HTML-код

[Онлайн-гра] Люблю тебе 59 секунд (Розділ 5)


09.06.2022, 21:06
Розділ 5: Витримати бурю


Вранці, перед заняттями, Ву Хань Інь відкрив гру, поклав слухавку та влаштував ларьок, але в сумці було повно сміття, яке було марним. Була лише одна книга Емей коштувала якихось грошей. Поставивши позначку в 300 золотих, він пішов до класу.

Коли він повернувся до гри опівдні, книга вже була продана. Почувши, що він продав її лише 300 золотих, його сусід по кімнаті не міг перестати називати його ідіотом, не заробившим жодних грошей. Ву Хань Інь гадає, що ніхто не купить книгу, якщо вона буде занадто дорогою, 300 золотих достатньо. Він хотів просто швидко отримай гроші і піти у секту, щоб купити скакуна. Дівчинка Удан завжди була на ногах, це занадто несимпатично.

Після обіду інші троє його сусідів пропустили урок і пішли додому*. Учитель давньої китайської літератури ніколи не з'являється в п'ятницю.

Пішли додому* – тут мається на увазі повернутися до власного дому, чи дому батьків, а не до
гуртожитку.


Ву Хань Інь не планував повертатися додому цього тижня, тому залишився у гуртожитку сам. Якщо він не відвідуватиме післяобіднє заняття, це не вплине на підсумкові оцінки, і він не провалить предмет.
Але він віддає перевагу стародавній китайській літературі, тому він прийшов раніше, щоб зайняти місце.
Хоча сьогодні п'ятниця, багато хто хоче піти додому раніше. Заняття закінчуються о 4 годині, і в автобусах набагато більше людей. Поруч є початкова школа, і це ще сильніше пригнічує, стискатися у транспорті з групою маленьких дітей.

Проте людей, які приходять на заняття все ще багато, і більшість із них – дівчата. Справа не в тому, що дівчата віддають перевагу гуманітарним курсам, просто вчитель Ся викладає стародавню китайську літературу дуже добре. Це розуміння Ву Хань Іня. Однак одна група маленьких дівчаток казала, що він такий гарний, а друга непритомніє від Ся Ченя*.

Ся Чень* (夏宸) – «夏» означає «чудовий, династія Ся, Китай; китайський»; «宸» означає
«імператорський».


Ву Хань Інь прибув не надто пізно, тому зміг зайняти місце в четвертому ряду. На трибуну вже підійшов вчитель, ноутбук був відкритий, але дивитися було пізно. Навколо вже стояла група дівчат, які без умовку балакали.

Мабуть, єдина перевага Ся Ченя полягає в тому, що він красивий. А його стандартні очі фенікса трохи вузькі й довгі, що змушує людей відчувати себе трохи прохолодно. Крім зовнішності цієї людини, у якій не можна знайти недоліків, не було нічого хорошого. Його характер холодний, дратівливий та зарозумілий, через що люди відчувають себе погано. Але дівчата сказали, це називається «мужність»! Але це придає його ще кращу репутацію. Ву Хань Інь закотив очі, безмовно...

Дівчата навколо балакала, а вчитель Ся злегка нахмурився. Його обличчя опустилося, і він виглядав трохи нетерплячим.

«Учитель грає в онлайн-ігри!» - маленька дівчинка глянула на відкритий ноутбук, її очі розширилися.

«Так», — відповів Ся Чень.

«Tianlong Babu!» - підійшла інша дівчина.

Ся Чень мовчав.

«О! Тоді я теж повинна пограти у це».

«Але я не вмію грати в онлайн-ігри, і раніше я гралась на вулиці».

«Вірно».

«Учитель грає за Удана! 90-ий рівень. Це дивовижно!»

«Так! Я чув, що за Удана найважче підвищувати рівень!»

«Так!»

Ву Хань Інь нудно гортав книгу в руці, не знаючи, хто поклав її на стіл. Почувши, що вчитель Ся
насправді грає в онлайн-ігри, він підняв очі і був трохи здивований. Як така людина могла насправді грати в онлайн-ігри?! Але знову ж таки, цьому Ся Ченю ще немає 30 років, а однокласники-пліткарі кажуть, що, здається, 26.

Ся Ченя дратувала група дівчат, і він мав холодне обличчя. Він спостерігав, як купка людей тулиться біля його ноутбуку. Удан 90 рівня стояв в торговій палаті Лоян Найн*, одягнений в моду секти Удан високого класу, з 5F артефактом в руці.

Лоян Найн* (洛阳九) – «洛阳» - це міський округ на заході провінції Хенань у Китаї. «九» - дев'ять.


«О, ім'я вчителя!»

Різкий голос змусив Ся Ченя нахмуритися, потерти лоб і вимкнув інтерфейс Tianlong Babu. Деякі дівчата не встигли побачити нікнейм і закричали: «Ай». Усі запитали у однокласниці, яка його бачила. Дівчинка нічого не сказала, і всім стало ще цікавіше. Як тільки пролунав дзвінок для класу, вона побігла назад на своє місце.

Три заняття пройшли дуже швидко. Хоча вчитель Ся завжди мав холодне обличчя, його знання й вміння викладати було хорошим.

Ву Хань Інь повернувся до гуртожитку, купивши вечерю по дорозі. Адже 6-й поверх ще досить високий, і знову спускатись через деякий час було б запарно.

У грі він купив скакуна 40-го рівня в секті Удан. Сяо Удан нарешті попрощалась з біганням пішки.
Ву Хань Інь подивився на маленьку дівчинку, яка їздила на чорному двокрилому журавлі. Вона була дуже красивою. Вона крутилася на 360 градусів, але ноги журавля були занадто тонкими, і були схожий на дві бамбукові палички. Проте, дивлячись на 60 рівень іншого кольору, золотистого і липкого. 80 рівень мав занадто квітковий колір, ще більш липкий. Подивіться ліворуч і праворуч, його скакун все одно найкраще. Тож будучи задоволеним, він полетів до Цаншаня, щоб продовжити квест.

Коли стемніло, квест Цаншаня був нарешті завершений, але Сяо Удан все ще не досяг 50 рівня, і весь досвід він витратив на навички.

Ву Хань Інь згадав, що його сусід по кімнаті обіцяв в суботу очистити водяних бандитів, щоб придбати хороші речі. Але для цього йому потрібно приєднатися до гільдії, тому він попросив додати його до гільдії.

Сяо Удан продав кілька предметів-сміття NPC біля Лояна, і полетів до NPC гільдій на безсмертному журавлі. Клацнувши на NPC, йому показало список гільдій. Перегорнув кілька сторінок, воно досягло 300. Знову перегорнувши, він застряг, і шкільний інтернет почав барахлити.

Ву Хань Інь довго чекав, перш ніж знову зміг перегорнути сторінку. Дивлячись на купу назв гільдій з марсіанськими символах, його голова почала боліти. Тоді він подумав, що не питав Цзян Тана, до якої гільдії він приєднався. Подивившись на колонку друзів, імена кількох людей темні, їх ще не було в мережі.

[Особисте] [Робота в Саньшуй*] сказав вам: Ти вступив у гільдію? Що таке гільдія «Витримати бурю»? Ніколи про них не чув.

Робота в Саньшуй* (三水工) – «三水» - це району міського підпорядкування міського округу Фошань провінції Гуандун .У ньому розташовано кілька великих підприємств із виробництва продуктів харчування та напоїв. «工» - працювати.


[Особисте] Ви сказали [Робота в Саньшуй]: Я створив її.

[Особисте] [Робота в Саньшуй] сказав вам: О.

[Особисте] [Робота в Саньшуй] сказав вам: !!!! Що?! Ти створив?

Ву Хань Інь подивився на слова на екрані й поспіхом набирав відповідь. Реакція Цзян Тана була дуже
сильною. Цей чоловік на ім'я «Робота в Саньшуй» - це 89 Мінцзяо, за якого грає Цзян Тан. Придумувати ім'я завжди було його слабкістю, тому він просто писав усюди «Цзян». Усі дивилися на його імена з презирством.

[Секрет] Ви сказали [Робота в Саньшуй]: Чому я не можу створити її?
Категорія: Романтика Повсякденність, Слеш, Гумор, Навчальні заклади, Романтика | Додав: makima | Теги: Слеш, романтика, ММОРПГ, Новела, Китай, комедія, Студент-викладач, BL, Шкільне кохання, повсякденність, Геймери, Онлайн-ігри, навчальні заклади, Яой
Переглядів: 272 | Завантажень: 0 | Коментарі: 3 | Оцінка: 5.0/1
Ставлення автора до критики: Позитивне
Всього коментарів: 3
Перекладач великий респект за таку тяжку працю. Твір справді приємно і цікаво читати. Але іноді зустрічаються такі друкарські помилки "Хоча вчитель Ся завжди мала холодне обличчя, його знання й вміння викладати було хорошим.". Можливо, спочатку варто попросити когось перечитати і вказати на такі неточності.
Але переклад супер, закликаю перекладача не знеохочуватися і продовжувати справу! tongue

1701
Ахх, shy  , як це приємно!!! Цьому перекладачу було важливо отримати подібний відгук у своєму починанні, тому дуже вам дякую. 
Щодо друкарських помилок, я намагаюся перевіряти все декілька разів, але не завжди можу помітити усе. Тому, буду дуже вдячна за вказання подібного.
:hearts:
0
Вчитель китайської заінтригував wink

avatar
[Онлайн-гра] Люблю тебе 59 секунд (Розділ 5)
Завантаження...