menu

Новини

Автор фанфіку:
...
Псевдонім на сайті: ...
Група: ...
Статус: ...
Про фанфік:
Дата написання: 06.06.2022 в 17:16
Фанф прочитано: 289 раз
Час прочитання:
До фанфіку залишено: 0 відгуків
Якщо рамочка порожня - ви ще не прочитали жодного фанфіку.
Покликання
BB-Code
HTML-код

Сімейство Девіс: урок


06.06.2022, 17:16
Ейден любив, коли Бетті просилася полежати на його колінах. Розтікаючись у чарівній усмішці та схиляючи голову убік, сестра завжди прагнула опинитися в пріоритеті й змушувала братика відкласти всі справи. А він зручніше влаштовувався на софі, укладав кучеряву голову на свої стегна і починав неквапливо перебирати м'які пасма: розпускав зачіску, загладжував волосся вгору і масажував шкіру подушечками пальців. Так проходили цілі години — іноді сестричка засинала (цим ще більше закохуючи в себе), а іноді вона могла весь вечір розповідати про свої улюблені книжки.

— Братик не ставиться до мене як до жінки… — несподівано розпочала сонячна леді. Її голос звучав по-справжньому сумним, через що Ейден відчув непереборне бажання зробити все, аби знову почути дзвіночки у її розмові.

— Чому твою милу голівку відвідують такі дурниці?

— Вона зовсім не мила! — дівчина несподівано перекинулася на живіт і сховалася обличчям у тканині чоловічих штанів. Пробубнивши щось ще, Бетті постукала шкарпетками об підлокітник софи.
Чоловік схилився над кучерявою головою і сховався носом у її волоссі – цей нектарний аромат був найвірнішим заспокійливим для сімейства. Почекавши, коли сестра перестане бурчати, Ейден поклав долоню на її талію і почав м'яко погладжувати витончений вигин.

— Тебе засмучує, що… Я називаю тебе милою?

Бетті заперечливо хитнула головою, точно не маючи наміру допомагати нещасному братику чимось ще.

— Тобі не подобається бути молодшою?

І знову відповідь негативна.

— Можливо, тобі не сподобався мій подарунок? Якщо ні, то… Ох, невже я неправильно витлумачив якесь бажання моєї леді?

Нарешті, після стільки помилок, Бетті не витримала і зізналася, трохи підвищуючи тон:

— Я зовсім не подобаюсь братикам, чому братики не звертають на мене уваги? Тільки сестричка Мелісса не забуває про мене, і то ви частіше відпочиваєте між собою! — мала підняла свій корпус на прямі руки й врізалася поглядом у чорні очі перед собою, ніби мав намір заплакати. — Бетті не може потішити вас?

— Звичайно може, Бетті завжди нас тішить ... — Ейден поспіхом уклав дівчину в міцні обійми, в теплій манері продовжуючи погладжувати талію.

— Бетті дуже погана в тому, щоб допомагати відпочивати братикам ... — продовжувала пхикати вона, особливо не чинячи опір хватці.

— І я, і Алфі, і Мелісса щасливі тільки коли молодша сестричка з нами.

— Тільки Мелісса! — вигукнула вона і сіпнулася в чоловічих руках. — Бетті вміє тішити тільки сестричку Меліссу.

— Ох, Бе-…

Несподіваний скрип двері перервав старшого брата на півслові. З-за дерев'яної перешкоди з'явився Алфі, та, мабуть, він прийшов, щоб ще раз подякувати молодшій сестричці за позичені нею фарби. Помічаючи, в якому стані знаходиться молодша, він тут же випустив з рук свіжу роботу на невеликому полотні, і швидко зачинив двері, буквально падаючи на коліна поруч із софою. « Мила Бетті? Маленька Бетті, що трапилося? » — без кінця повторював він, так само обійнявши дівчину за талію. Майже виходячи на сльозливі емоції (від виду чужого смутку), Алфі вчасно взяв себе в руки й озлоблено глянув на брата.

— Що ти зробив? — прошипів юнак і з підозрою примружив очі на Ейдена. Міцно обнявши жіночий стан, молодший брат потягнув легке тіло на себе, ніби готуючись вирвати принцесу з рук лиходія.

— Я нічого не-!...

— Бетті, що він зробив?

— Б-братик Ейден мене не кохає .. — гучніше завила вона, тим самим викликаючи цілу бурю обурень у хлопчика з каре.

— Цей негідник так тобі й сказав? — Алфі підвівся на одне коліно і буквально навалився на дівчину, маючи намір «укрити» її собою.

— Ні, почекай! — схвильовано почав Ейден, з тривогою обіймаючи тендітні плечі леді ще міцніше. — Бетті, Бетті, а Алфі? Він кохає тебе?

Дівчина шморгнула носом і озирнулася на другого брата, після чого залилася сльозами з новою силою. — Брат Алфі теж не кохає мене...

Третій Девіс з подивом подивився на старшого брата, а той лише знизав плечима, буквально укладаючи на себе обох «любчиків» та гребуючи їх у теплі обійми. Ейден дуже захопився своїми думками: дивився в нікуди, навіть не чув, як Афлі відчайдушно підбирає слова, як клянеться в безмірних почуттях до засмученої леді. І зненацька в кучеряву голову прийшла непогана ідея:

— Бетті, — чоловік підняв маленьке обличчя. — А якщо ти навчишся тішити братів, то це втішить тебе?

Чорні очі несподівано блиснули, і дівчина по-пташиному схилила голову убік, зацікавлена цією пропозицією. Один лише Алфі подивився на своїх родичів з неприхованим здивуванням — відбулася аж надто різка зміна настроїв.

— Непогано, правда? — старший хлопець розтікся в усмішці та спокійно прикрив очі, принагідно пригортаючи молодшого брата за плече. — А його використовуємо як навчальний посібник.

Несподівано Алфі підскочив на ноги, явно переймаючись подібним розкладом подій, проте Ейден встиг схопити тонке зап'ястя. Боячись налякати молодшу сестру ще більше, брати буквально говорили поглядом. На що відбувається? відповіддю ставало закочування очей, мовляв: «Ну годі, просто лягай»; на «я не хочу» перший Девіс кивав у бік сестри, натякаючи, що це заради неї. Обличчя юнака, яке найчастіше посміхалося, несподівано почервоніло від обурення. Не витримуючи подібне нахабство, Алфі тицьнув пальцем у бік Ейдена і промовив півголосом:

— Чому ти сам не можеш це зробити заради своєї Бетті?

— Заради «нашої» Бетті, любий, — миттєво поправив той молодшого, знову приймаючись притискати до себе сестричку, яку засмучувало відсутність бажання другого братика.

На це аргумент не знайшлося. Алфі буквально проковтнув своє обурення і надув губи, пару секунд простоявши так. Нарешті упокорюючись з тим, що день іде не за планом, юнак заправив передні пасма волосся за вуха і почав розстібати ґудзики на жакеті, а потім — на сорочці. Відповідаючи на ці дії лише схвальним кивком, Ейден ненадовго перевів увагу на Бетті, яка вже встала з колін старшого і пересіла на край софи.

— Отже, — кучерявий хлопець відвернув леді від спостереження за молодшим. — Ти б хотіла навчитися.

— Усьому, що вміє сестричка!

— Але, Бетті ...

— Усьому! Що! Вміє! Сестричка! — наполегливо продовжувала вона, стиснувши долоні в чарівні кулачки.

Іти настільки далеко явно було поза планами. Як мінімум тому, що Бетті була досить слабкою і чарівною для того, щоб їй потрібно було перенапружуватися. Як максимум — тому що Мелісса вбила б Ейдена і ніякі «це все вона» не допомогли б, як у випадку з Алфі.

— Ха-ха… — невпевнено посміявся старший Девіс, намагаючись ігнорувати те, як беззвучно зловтішається напівоголений юнак. — У такому разі, може, ти попросиш сестру навчити всього того, чого я не навчу тебе?

На щастя, трохи подумавши, Бетті погодилася, а сам Алфі встиг повністю роздягнутися. Не даючи молодшому братові й секунди постояти без діла, Ейден узяв того за талію і поклав на софу животом вгору, фіксуючи чужий поперек на колінах. Старший Девіс трохи розвів витончені стегна перед дівчиною, явно акцентуючи її увагу на тому, про що йтиметься. Не змушуючи сестру вдаватися в питання, Ейден почав півголосом шелестіти:

— Спершу спробуй зрозуміти, що подобається братові, — говорив він, принагідно зав'язуючи стрічкою волосся леді в низький хвіст. — Не дуже важко, правда?

Дівчина трохи сповільнилася і нависла над юнацьким тілом. Її солодкі губи торкнулися чужих у такому легкому жесті, що Алфі захотілося одразу зірвати другий поцілунок — він охоче зминав рідні вуста і млів від тепла, що розтікалося по тілу. Бетті з кожним разом все довше затримувалась на дотику, все більшу площу охоплювала. Її гострий язик розкривав тріщину губ і проникав усередину, стикаючись із чужим і обводячи його вісімкою. Пірнаючи глибше — до язика — молодша сестра сама не помітила, наскільки сильно збилося подих у братика. Сковзнувши по небу і знову до губ, Бетті неохоче відірвалася від поцілунку і припала до вуха Алфі (за тихою підказкою Ейдена).
Щойно гаряче дихання милої леді обпалило мочку вуха, оголений хлопець одразу здригнувся і мимоволі обійняв свою партнерку і стегнами, і руками. Тіло стискалося, коли жіночі зуби кусалися. Тіло здригалося, коли леді зализувала почервонілу область. Вигиналося, коли Бетті обводила лінії вуха кінчиком язика і проникала їм усередину (трохи невміло, іноді з надмірним натиском, але дієво). Справа для Алфі стала ще гіршою, коли Ейден (який, до речі, сам ледве стримувався, щоб не приєднатися) ненадовго втрутився і розташував жіночу долоню на юнацьких грудях.

— Спробуй його доторкнутися. Можливо, ущипнути, шльопнути, трохи стиснути шию.

Трохи дивуючись запропонованим варіантам, Бетті підвела голову й обернулася на Ейдена, залишаючи ненадовго свого партнера, — Зробити братику боляче?

Старший брат, трохи зволікаючи з відповіддю, звернув увагу на «хлопчика з каре» — така перерва явно тому на руку. Дихання вирівнюється, туман в очах губиться, не встигнувши особливо набігти. Вирішуючи не залишати це так просто, кучерявий хлопець взяв леді за долоню і направив її пальці до чужого рота, шепнувши при цьому, щоб вона змусила третього Девіса смоктати.
Так Бетті й зробила — розкрила набряклі губи першими фалангами й проникла прямо до язика, з натиском вводячи довжину повністю. Попри свою м'яку натуру, дівчина робила все як треба. Вона з усією серйозністю шепнула: «Ти не чув братика Ейдена? Смокчи пальці», чим викликала приємний подив. Можна битися об заклад, що це вплив Меліси. А Алфі в цій ситуації не наважився б відмовитися — він щільно обхопив губами діаметр і втягнув його, починаючи рухатися вгору і вниз. Спочатку Бетті тому навіть допомагала — сама рухала пальцями, задаючи ритм, трохи ворушила фалангами, коли вимагала від партнера роботи язиком (не без тихих підказок Ейдена). І коли сестричка сама впіймала цей настрій, вона знову озирнулася на старшого Девіса:

— Ну так? — цілком безневинно запитала вона, поки під нею буквально задихався юнак.

— Аха-ха, так. Іноді зробити боляче не так погано.

— Братик на тебе кричав, коли ти його бив… — невпевнено пробубнила Бетті, несподівано сильно натиснувши на корінь чужого язика, чим викликала гучне, зірване зітхання.

— Я закрию йому рота, щоб він не крикнув. Домовилися? — усміхнувся Ейден, з неприхованим задоволенням спостерігаючи за тим, наскільки чарівно змішалися в юнацьких очах збудження та обурення.

На це Бетті лише невпевнено кивнула. Не витягаючи поки що пальці з чужого рота (щобільше — змушуючи нижнього смоктати активніше), вона почекала, доки братик Ейден зручно не візьме чужі зап'ястя і не зафіксує їх над русою головою. Алфі смикався і чинив опір лише мінімально — все-таки те, що це заради Бетті, дуже спрощувало завдання, тому дуже скоро ця чарівна дитина виявилася «затисненою» з усіх боків, і мила леді витягла свої пальці. Руки третього Девіса зблідли від напору, легким не вистачало повітря, а до рота тепер була вставлена хустка. Алфі тривожно смикав ногами, поки два «садисти» над ним перешіптувалися: «Поцілуй його… а в цей час… якщо сіпнеться, то…» — без кінця наставляв Ейден малу Бетті, перш ніж вона сама піде перевіряти рівень зіпсованості другого братика.
Збираючись з думками, Бетті зручніше влаштувалася зверху (щоб відразу відчути під собою настрій чужого члена) і схилилася до блідої шиї. Початок видався досить чарівним, адже Алфі справді гріли дівочі поцілунки. Він відчував тиск під час дотиків, тому приблизно розумів, наскільки плямистою буде його шкіра наступного ранку. Такі м'які дії сестри змушували нижнього розслабитися і навіть прикрити очі, трохи відкинувши голову — будь-що, якщо це допоможе напроситися на продовження.
Атмосферу зміг зламати тільки раптовий укус — юнак різко здригнувся, і розмірене мукання перебилося болючим видихом. Терпеливо реагуючи та лише стискаючи кулаки, Алфі перетерпів ще кілька «нападів», кожне з яких було м'яко зализане кінчиком язика. Жмурячи очі (ніби це допоможе), юнак з неприхованим хвилюванням готувався відчувати на собі нові плоди «поганих порад старшого братика». І він не чекав дарма. Губи Бетті продовжували заспокоювати постраждалі ділянки шиї, а витончені пальчики в цей час ковзнули вниз, до грудей. Стиснувши абсолютно невеликий розмір, дівчина масажувала шкіру і фіксувала набряклий сосок між пальцями, який час від часу щипала і відтягувала, отримуючи за це безумовну реакцію другого брата. Він неспокійно стискав ноги настільки, наскільки міг. До болю прогинався в попереку, а коли вкотре спробував контролювати себе і лягти на коліна брата, відчув під боком досить великий горбок під тканиною чужих штанів. Кидаючи похмурий погляд на Ейдена, який, мабуть, вважає, що має право порушуватися на те, що відбувається, у відповідь молодший брат отримав лише жест: «Тс-с-с», і надто спокійну усмішку.
Старший Девіс прийняв молодшу сестричку за талію і прошепотів їй на вухо: «Дуже добре, а тепер спробуй спровокувати його заради фінальної дії». Бетті, за цей час повністю довірившись порадам брата, трохи подумала і розмістила обидві долоні на юнацьких грудях, а потім мало не нігтиками врізаючись у шкіру, вщипнула почервонілі соски та з силою їх відтягнула. Напевно, не тримай Ейден руки нижнього, той би справді міг почати відбиватися, проте реакція милої Бетті виявилася швидше — Алфі тільки збирався «дати здачі» коліном, а кучеря сім'ї Девіс вже відважила другому братику гарний ляпас. « Лежати, » — холодно покарала вона і завдала наступного удару, який припав тильною стороною долоні по другій щоці. У секунду, поки юнак лежав у повному здивуванні, Бетті радісно озирнулась на Ейдена, очікуючи отримати від нього заслужене схвалення. Мабуть, вона раніше за самого Алфі помітила його залізний стояк. Злазячи з тремтячого тіла, сонячна леді щебетала:

— А якщо братику більше подобається, коли гладять? — влаштувалася та між розлученими стегнами. Милуючись результатами своєї роботи, Бетті повернулася спиною до Ейдена і тихо попросила допомоги, щоб роздягнутися.

— Мила сестра, якщо Мелісса дізнається, що тобі хтось вставляв, вона вб'є нас... — невпевнено нагадав старший брат, що дівчина лише кілька днів як одужала.

— Братику, — надулася кучерява дівчина, залишаючи свого опонента беззбройним.

Тяжко зітхнувши, Ейден використав вільну руку (уперто ігноруючи, що Алфі своїми сіпками вимагає себе відпустити) і неквапливо розстебнув усі застібки на спині, слідом розпустивши й сам корсет. А Бетті, стягуючи із себе зайві елементи вбрання, продовжила:

— Брат Алфі незадоволений?..

— Він просто соромиться, — слушно зауважив Ейден, який звик до того, що брат не може визнати своїх уподобань. Однак, спостерігати, як хмуриться ця почервоніла мордочка — дорогого вартує.

Слухаючи брата, Бетті зняла лише верхню частину свого одягу, оголюючись до пояса. Чи це було через те, що дівчина не хотіла випадково забруднитись або через те, що хотіла зайвий раз продемонструвати витонченість своїх грудей — не зовсім зрозуміло, проте слідом вона знову присіла на софу і невпевнено обхопила діаметр члена свого брата. Леді повела долонею вгору-вниз, нехай майже відразу була зупинена Ейденом, який поклав долоню поверх дівочої та допоміг їй упіймати темп.

— Уважно стеж за його грудьми. Почне частіше дихати — прискорюйся, — періодично давав він свої поради, — Ось тут стисні, пальці повинні щільно стискатися під головкою. Так, ось так, не забувай стежити за його тілом.

Бетті була чудовою ученицею і схоплювала все дуже швидко — її кулачок рухався досить швидко, щоб зводити з розуму Алфі. А йому справді ставало мало не погано — тіло не слухалося, груди здіймалися надто часто, очі хворіли від того, наскільки сильно закочуються. А Ейден не переставав нахвалювати свою сестру, акцентуючи її увагу на тому, що не можна дозволяти братові закінчити, коли заманеться.
Нарешті, пояснивши основні моменти, старший Девіс відпустив долоню сестри та почав уважно спостерігати за обличчям нижнього. Той настільки зводився від того, що відбувалося, що хотілося примножити відчуття «дитинки»: Ейден взяв свої пальці в рот і рясно змочив їх слиною, після чого розвів юнацькі стегна трохи ширше. Поки сестра намагалася вивчати мову тіла Алфі, старший брат (який вивчив його вздовж і впоперек), зручніше підтягнув третього Девіса і торкнувся пальцями його заднього кільця. На подив Бетті, тіло братика відреагувало особливо яскраво — леді здивовано подивилася на Ейдена, немов питаючи, чи може вона спробувати зробити те саме.

— Так, думаю, наступного разу буде корисно навчити тебе і цьому, — добродушно посміхався старший брат. Його пальці інтенсивно масажували м'язи проходу, через що Алфі тільки дужче турбувався. — Поки що просто поспостерігай, добре?

Занадто захоплена процесом, Бетті лише кивнула: поки її пальці стимулювали чутливу плоть, старший брат усі сили кинув на те, щоб розслабити Алфі ззаду. Напружене тіло абияк пропускало один палець, який одразу кинувся вглиб — до слабкої точки. Що ближче Ейден до неї був, то легше було працювати й самій дівчині: здавалося, що тепер Алфі «співав» від звичайних дотиків і ледве витримував, щоб не дійти до розрядки.
« Швидше, жорсткіше, точніше, » — якби другий син сім'ї міг щось сказати, то, мабуть, викрикував би саме це. Його медові стогін наповнили всю кімнату, а глибоке мукання торкалося душі й Бетті, і Ейдена. Приємна тяжкість у животі опускалася все нижче, відчувалася яскравіше, а в результаті зовсім перетворилася на свербіння, яке підводило до кінця.

Коли та брат, і сестра об'єднали свої сили, Алфі більше не міг терпіти та несподівано (навіть для себе) скінчив, попутно випускаючи гучний стогін і здригаючись з десяток разів.
Бетті трохи відсунулась, а Ейден взяв юнака на руки та уклав того головою на свої коліна (дитина явно виглядала стомленою), нарешті даючи тому розслабитися. З рота третього Девіса витягли хустку, а потім використовували декоративну серветку, щоб витерти від сперми спочатку самого «стражденця», а після долоні наймилішої сестри.

— Ти добре постаралася, — похвалив Ейден чарівну дівчину, попутно витираючи її долоні, після чого отримав легкий удар під бік від Алфі. — Так-так, ти був теж чудовим, — тихо посміявся і доповнив, поцілувавши в перенісся спочатку юнака, а потім дівчину.

* * *

Зруйнувати цю ідилію зміг лише скрип дверей — за секунду з'явилася знайома постать.

— Що ви тут влаштували з самого зранку?

Тільки-но почувши знайомий голос, здавалося б, знесилені молодші підскочили з софи й буквально налетіли на дорогу леді.

— Сестричка Мелісса! — одночасно вигукнули Алфі з Бетті, з головою пірнаючи в ці стримані, але приємні обійми.

— Сестра Мелісса, Ейден мене експлуатує! — почав бадьоро обурюватися молодший брат, хоча його ноги все ще помітно тремтіли. Турбуючись, що ця дитина ось-ось впаде, дівчина міцно обійняла того за талію, притримуючи.

— Сестричка, братик дав мені урок! — захоплено підхопила розповідь Бетті, нехай її лінія розповіді явно була іншою.

Вислухавши короткий переказ того, що відбувалося, Мелісса ледве стримала легкий смішок. Взявши на руки Алфі, вона підійшла до софи й присіла поряд із «винуватцем» того, що сталося, укладаючи жертву ситуації на коліна. Бетті ж у цей час знову влаштувалась на стегнах Ейдена, ловлячи краєм ока, як шанована сестра поцілувала губи старшого брата.

— Здається, сьогодні тільки я не отримала своєї порції уваги, — тихо прошелестіла вона.
Категорія: Романтика Історичні епохи, Повсякденність, Слеш, Фемслеш, Флафф, Соулмейти, ER (Established Relationship), PWP, Нехудожня література, Романтика | Додав: rudenko-yas | Теги: не для дітей, оріджинал, романтика, інцест, комфорт (?)
Переглядів: 289 | Завантажень: 0 | Оцінка: 0.0/0
Ставлення автора до критики: Позитивне

До фанфіку не залишено жодного відгуку, але Ви можете стати першим критиком, залиште свій коментар!

Всього коментарів: 0
avatar
Сімейство Девіс: урок
Завантаження...