menu

Новини

Автор фанфіку:
...
Псевдонім на сайті: ...
Група: ...
Статус: ...
Про фанфік:
Дата написання: 08.04.2021 в 18:04
Фанф прочитано: 1366 раз
Час прочитання:
До фанфіку залишено: 3 відгуки
Якщо рамочка порожня - ви ще не прочитали жодного фанфіку.
Покликання
BB-Code
HTML-код

Чорнобривий та краля


08.04.2021, 18:04
— Перепрошую, пане Техьон, проте Чімін на лікарняному, — вкотре мусить повторити адміністратор, ледве стримуючи злісне гарчання в собі.

«Це клієнт. Це клієнт!» — нагадує собі Намджун. Альфа підкориговує посмішку, слід бути більш привітним до клієнтів, та уважно вслуховується у невдоволене щебетання Техьона.

— Ні, пане, — заперечує Намджун, — Чімін в жодному разі не в змозі приїхати на роботу заради Вас чи зустрітися з Вами деінде. Захворювання інфекційне, тож контактувати з ним найближчі два тижні заборонено. Даруйте, пане, ми вже нічого не можемо вдіяти.

Іноді Кім Намджун ненавидить свою роботу. Так, манікюрний салон, в котрий він ще рік тому влаштувався адміністратором, вважається найкращим в усій столиці, та через популярність й гарний сервіс сюди нерідко навідуються вибагливі клієнти, як-от Кім Техьон.

День Намджуна минав спокійно до того моменту, як в салон прийшов Техьон. Омега наполегливо потребує викликати свого постійного майстра манікюру Пак Чіміна та відмовляється йти на будь-які компроміси, а в бідного Намджуна вже голова йде обертом від тих вимог. Хіба ж так важко второпати, що Чімін захворів?

До стійки адміністратора підходить мила дівчина й ласкаво сповіщає, що хотіла б розрахуватися. Намджун відволікається на монітор комп’ютера, швидко пробігаючись пальцями по клавіатурі та наклацаючи щось мишкою, а в Техьона з'являється шанс роздивитися лискучі нігтики дівчини, поки та дістає гаманець з брендової сумочки. Гарні. Достатньо довгі нігті «стилети» стилізовані під чорний мармур, а на обручковому пальці видніється чорний силует змії на мутно-білому фоні. Чорно-білі тона чудово контрастують зі світлою шкірою панни. І глянцевий топ нанесений ідеально рівно… Одразу видно роботу майстра.

Намджуну довелося ненадовго покинути робоче місце, здається він зламав касовий апарат, тож Техьон ненав`язливо робить комплімент манікюру дівчини. Та мило посміхається та радісно відповідає на запитання про майстра. Професіонал, працює швидко та чітко, ввічливий, підтримує будь-яку тему розмови, ще й красень. Техьон задумується. Може це його шанс на непоганий манікюр під час відсутності Чіміна?

Намджун згодом повертається разом з чорнобривим парубком-альфою. Техьон оглядає його з ніг до голови. Вдягнений просто, елегантно й стильно. Чорнобровий, кароокий, з шовковистим кучерявим волоссям кольору чорного чаю, що так обожнює смакувати зранку разом з полуничним круассаном Техьон. На чорній атласній сорочці, що де-не-де прилягає до рельєфного м’язистого торсу, видніється срібний бейджик з іменем працівника «Чон Чонгук».

Парубок нашвидкуруч оглядає апарат, тисне якусь кнопку, що враз загоряється зеленим, та чек починає друкуватись. В Намджуна червоніють вуха, доки він незграбно складає купюри в касу. Дівчина посміхається чорнобривому, дякує за роботу та покидає салон.

— Ви до Сокджина? — цікавиться кароокий у Техьона. — Він, видно, затримується. Можете поки присісти на канапу, а я передам йому, що Ви вже очікуєте. Можливо бажаєте води, чаю чи кави?

— Я не до нього. Мені потрібен Чімін, — зверхньо відповідає омега, ігноруючи останнє питання, та грайливо заправляє за вухо пасмо білявого волосся. Намджун щось швидко шепоче чорнобровому альфі й той розгублено прикушує губу з невеличкою родимкою під нею.

— Ну, що ж… На жаль, Чімін наразі недоступний. Можу лише запропонувати Вам прийти повторно через декілька тижнів, — беземоційно мовить Чонгук.

— Подивіться на оце, — осміхається Техьон, бридливо простягаючи альфам руку. — Відросло вже на кілька міліметрів, — демонструє червоний матовий манікюр з різною кількістю камінців на кожному нігті. — А ось тут, — показує ще й другу руку, — бачите пусте місце? Мій кристал Swarovski відпав!

Чонгук переглядається з Намджуном, ледве помітно всміхаючись. Манікюр виглядає прекрасно, зроблений вірогідно тиждень чи трохи більше тому. Так, дещо відріс та відвалився один камінець. Проте, якщо не вдивлятись прискіпливо, то такі дрібниці взагалі неможливо помітити.

— Ви не уявляєте, як мені вчора було соромно закуповуватися з таким манікюром. А як на меня витріщалась та консультантка з «ZARA»! Наче я якийсь голодранець! — схвильовано щебече Техьон, енергійно рухаючи головою, через що масивні сережки теліпаються вперед-назад, а волосся аж підскакує на голові. До Чонгука долітає аромат спілої пітахаї. Екзотично, як і загалом вся столична краля навпроти.

Альфа востаннє намагається владнати ситуацію з клієнтом, пропонуючи власні послуги. Навіть навіщось показує настінні грамоти зі своїм ім’ям за видатні досягнення в галузі краси. Омега виглядав приємно здивованим.

— Гаразд, я згоден, — горделиво погодився Техьон. — Та, як мені не сподобається… — Чонгук думає, що в такому разі краля відмовиться платити. Та нічого. Парубок впевнений, що омега залишиться задоволеним. — З Вас вечеря, — кокетливо завершує блондин. Альфа не стримує радісну посмішку. Такий неочікуваний, такий особливий, екзотичний.

О, яке ж блаженство відчув Намджун, відправивши вибагливого клієнта до робочого місця Чонгука! Ледь не скакав за стійкою від щастя.


 
***
Техьону було важко визначитися з дизайном нігтів. Кристали за третій манікюр підряд вже піднабридли, але ж хотілося сіяти, як справжня зірка. Чонгук і тут підказав вихід. Металік. І блищить, і не кристали. Омега обрав ніжно-рожевий пігмент з перламутровим відблиском та довірив нігтики майстру.

Техьон з ентузіазмом розпитував чорнобривого про інтереси та й взагалі, яким чином альфа став майстром манікюру. Чонгук відкрито відповідав й навзаєм цікавився життям блондина.

Інтересів в альфи було багато, адже все, за що б він не взявся, виходило ідеально. Техьон не здивувався такій репліці. З одного лише погляду на Чонгука зрозуміло, що він вмілий, вправний та успішний парубок. А ось з професією кароокому допомогли визначитися батьки. Його сім’я володіє кращими салонами краси по всій країні. Та все ж альфу не змушували займатися справою батьків, він сам вирішив, що це саме те, що йому подобається, чим він міг би займатись вічно. Техьон же розповів, що також має заможних батьків. Сам поки ніде не працює, проте вчиться на біоінженера.

Чонгук вже казав, що цей омега неймовірно непередбачуваний?


 
***
Техьону сподобався результат. Ба більше, він був в захваті! Шкода, що вечері з чорнобровим красенем не буде, та омега з радістю носитиме такий прекрасний манікюр.

— Що ж, це чарівно, — зізнається Техьон. — Дякую.

Чонгук спостерігає за блондином, котрий зосереджено проводить банківською карткою крізь апарат, оплачуючи послуги.

— Не проти зачекати мене декілька хвилин? — цікавиться альфа. — Маю передати ключі Сокджину та взяти пальто.

— Навіщо? — дивується Техьон, знічено заправляючи пасмо за вухо.

— Навіщо давати ключі Джину чи навіщо Вам чекати мене? — посміхається парубок. Омега жартівливо закочує очі. Звісно ж, друге. — Сонце вже сідає. Час вечері.


 
***Техьон кумедно відбивається від виделки зі шматочком ніжної гусячої грудки в вишневому соусі, якою Чонгук намагається його нагодувати.

— Я вже не можу, — сміється омега. — Подивись на мій живіт! Я наче вагітний, — вказує на свій плоский живіт блондин.

— Ти неймовірно стрункий, крале, — посміхається чорнобривий. Техьон ніяковіє, сподіваючись, що почервоніння на щічках не буде помітно крізь декілька шарів косметики.

Омега допиває залишки вина з бокалу і підсувається ближче до Чонгукового вуха.

— Хочу тебе, — звабливо шепоче, тяжко видихаючи гаряче повітря. — Я, ти, м’яке ліжко та ціла ніч попереду.

Чонгук викликає офіціанта з рахунком.


 
***
Альфа на руках заносить в готельний номер збудженого Техьона, котрий ще в ліфті накинувся на ароматну шию Чонгука. Язичок омеги грайливо лоскоче чутливе вухо чорнобрового, зуби прикусують невеличке срібне колечко разом з мочкою. Чонгук поспішно вішає на дверну ручку ззовні номера табличку «Не турбувати» та, нарешті, притискає блондина до чисто вибіленої стіни, припадаючи до почервонівших уст своїми. Прозорий блиск з губ Техьона розмазується по обличчях обох парубків, частину певно з’їдає Чонгук.

Техьон сильніше тулиться до кремезного тіла альфи, відштовхуючись від стіни, щоби зі сміхом впасти разом з Чонгуком на м’яку перину. Кароокий залишає ніжний цілунок на кінчику носа омеги поряд з родимкою, перевертає їх сплетені тіла та валить білявого на постіль, придавлюючи зверху власною вагою. Техьон здивовано скрикує, зручніше влаштовується на матраці та легенько вдаряє альфу по спині, щоб не навалювався так сильно.

Насичений аромат пітахаї ширяє в повітрі, змішуючись з запахом міцного чорного чаю. Пара палко цілується. Бува хто каже, що довелося розірвати поцілунок, бо повітря не вистачало. Брехня. Перестають цілуватись лише наситившись один одним. Чонгук ніколи не відлине від губ Техьона. Хіба що на хвилинку, щоб позбавити одягу спраглі тіла.

Вони пестяться, ластяться, липнуть один до одного кожною частинкою оголеного тіла. Альфа обережно готує блондина до бурхливого продовження.

— Секс на першому побаченні… — манливо шепоче омега, швидко дихаючи. — Господи, де ж мої манери?

— Напевно, там само, де і мої пальці, крале, — всміхається Чонгук, заглиблюючись всередину аж до простати.

Альфа сповзає з ліжка, підтягує Техьона до самого краю та повільно проникає збудженням в пульсуючу дірочку блондина. Омега прикриває очі, солодко скиглить та притягує кароокого, смачно впиваючись в припухлі від довгих поцілунків уста.

Чонгук поступово набирає темп, різкіше штовхається в Техьона, вибиває чарівні стогони низького хриплого голоса омеги. Гарячі долоні кралі мандрують по жагливому тілу партнера, обводячи накачані сталеві м’язи. Наманікюрені нігтики злегка царапають спину. Альфа сильніше стискає могутніми руками тонку талію Техьона, припіднімаючи його з матрацу та декілька хвилин люблячи прямо в повітрі. Омега відчайдушно хапається за шию чорнобрового, суттєво стискаючи пальцями шовковисте волосся. Страх впасти розповзається по тремтячому тілу, та серце знає, що Чонгук не упустить. Ніколи.

Альфа сідає на край ліжка й відкидається на спину. Техьон повільно припіднімається й знову опускається на жевріюче збудження партнера, дражнить Чонгука, насміхається. Чорнобривий хапає чутливі сідниці омеги та пришвидшує темп. Звабливі стегна Техьона привертають до себе увагу. Доторкнутись, погладити, неквапливо стиснути, щоб відчути ніжність спітнілої шкіри.

Бильця ліжка глухо б’ються об білу стіну, омега перевертається на живіт, демонструючи вишукані принади молодого тіла. Чонгук продовжує пристрасно кохати звабливу кралю.

Згодом Техьон закидає голову назад, спокусливо скиглить, заливаючи постіль білувато-прозорою липкістю, та ненавмисно стискає альфу в собі. Кароокий тяжко хрипить та випорскує сім’я на вигнуту спину омеги, ледве встигнувши залишити задушливу тісноту.


 
***
Пара голубиться в ліжку після виснажливих годин насолоди. Чонгук ліниво заціловує шию та плечі Техьона, перериваючись лише на цукрові вуста.

— То що ж буде далі? — раптово запитує омега, за звичкою заводячи біляве пасмо за вухо.

— Друге побачення, — відриваючись від шиї зі стійким ароматом пітахаї відповідає чорнобровий. — Далі третє. Потім вже весілля й діточки, гадаю, — моргає бровами альфа.

— Дурбецало, — посміюється Техьон. — Я мав на увазі, що ти повинен замовити нам вина та десертів в номер, аби це все виглядало романтичним завершенням побачення, а не бездушним сексом, — Чонгук всміхається, закочує очі та палко цілує свою екзотичну кралю, навпомацки вишукуючи на тумбі готельний телефон.
Категорія: Відомі музиканти/виконавці Романтика, K-pop знаменитості, Гумор, Повсякденність, Відомі музиканти/виконавці, Слеш | Додав: Ooove | Теги: Romantic, BTS, au, салон краси, Fluff, Чонгук, романтика, повсякденність, Слеш, Бтс, Техьон, омегаверс
Переглядів: 1366 | Завантажень: 0 | Коментарі: 3 | Оцінка: 4.4/5
Ставлення автора до критики: Позитивне
Всього коментарів: 3
ДЯкую, tongue авторе,  дуже романтична історія кохання) Те що треба для карантину

гарно написано! мені сподобався сюжет. дякую за цю роботу!

маєте дуже гарний словниковий запас! приємно читати текст, чекатиму робіт від вас!

avatar
Чорнобривий та краля
Завантаження...