menu

Новини

Автор фанфіку:
...
Псевдонім на сайті: ...
Група: ...
Статус: ...
Про фанфік:
Дата написання: 14.05.2022 в 14:40
Фанф прочитано: 295 раз
Час прочитання:
До фанфіку залишено: 0 відгуків
Якщо рамочка порожня - ви ще не прочитали жодного фанфіку.
Покликання
BB-Code
HTML-код

Home is you


14.05.2022, 14:40
⁺. ⊹ .christmas wish ₊⸝⸝ ⁺

Чонвон сидить у своїй кімнаті, самотньо дивлячись у вікно, на сніжинки, що падають з небес. Залишилося кілька годин. Люди поспішають додому, щоб підготувати все до свята і чекають гостей. Однак у Чонвона не було ніякого Різдвяного настрою.

Мама на кухні готує, попутно розмовляючи з тіткою по телефону, яка не зможе приїхати. Батько незабаром повернеться з роботи. Чонвон же закінчив з ялинкою і розвісив гірлянди, і після відмови у допомозі з готуванням мамі сидить у себе, дивлячись на чорний екран телефону. Він чекає на повідомлення, але ніхто крім друзів не написав.

На підлозі лежить подарунок, приготовлений Чонвоном для особливої людини. Людини, від якої він чекає повідомлення. Він збирається надіслати подарунок поштою, тому що особисто вручити не зможе.

Перед від'їздом Джея вони сильно посварилися через дурниці. Чонвон шкодує, що розлютився тоді. Він не хотів прощатися так. Страшенно боїться, що Пак його ніколи не вибачить і не повернеться. Він ревів кілька ночей, думаючи, що через таку дурість втратив старшого. Той не відповідав на дзвінки та повідомлення, через що Чонвон почав дуже хвилюватися. Він сподівається, що той просто зайнятий на тренуваннях та обов'язково відповість. Але зі свого від'їзду він не прочитав жодного повідомлення і не відповів на жодний дзвінок.

Жінка з кухні кричить хлопцеві сходити в магазин за деякими продуктами, і Чонвон із зітханням іде збиратися. У такий холод та снігопад нікуди виходити не хотілося. Він чекав фільм, який незабаром мали показати по телевізору, але, мабуть, пропустить. До магазину йти недалеко, але він сподівається, що за час, поки він йтиме туди й назад, не перетвориться на лід.

Із кожного кута на вулиці можна почути новорічні пісні, які Чонвон, здається, чує навіть там, де їх нема. Зупиняється, щоб зліпити зі снігу кулю, і йде повільним кроком, милуючись на сніжинки, що падають з неба. Так він не повернеться незабаром, а мамі дуже потрібні продукти. Шкода, що він залишив телефон удома, хотілося б сфотографувати цей снігопад.

Купивши все що потрібно, Ян поспішає назад, намагається зловити язиком сніжинки, наспівує новорічну пісню, яку чув нещодавно в магазині, і проходить повз квітковий магазин, куди вони з Джеєм зайшли під час літнього дощу. Таке почуття, ніби це було недавно. Там Джей купив йому його улюблені квіти і вмовляв викликати таксі і поїхати до нього додому, просячи залишитися з ним, тому що розходитися по домівках і не хотілося розлучатися обом. Чонвон згадує про це з посмішкою до вух, і з повними сліз та болю очима йде далі.

Йому страшенно хотілося, щоби він повернувся. Хотілося поговорити з ним хоч би по дзвінку, хоч би раз, почути його голос, знову обійняти, знову поцілувати, хотілося всього Джея повністю.

Його бажанням на це Різдво було повернення Джея. Він загадав, щоб вони знову побачилися, хоча не вірить у Санту, і знає, що бажання, швидше за все, не здійсниться. Але йому так хочеться вірити у протилежне.

Ян затримує дихання на кілька секунд, намагаючись заспокоїтися, і йде далі. Холод пробрався під куртку, і вона вже не так гріла, щоки були червоні від морозу та мокрі від сліз.

Нарешті доходить до квартири і піднімається на потрібний поверх, попутно шукає у кишені ключі, намагаючись не випустити пакет із продуктами з рук. Але тільки він піднімає голову, і не може повірити очам. Його серце пропускає кілька ударів і сльози знову навертаються на очі. І це точно не хтось, хто дуже схожий на нього. Чонвон упевнений.

- Хьон... - у Чонвона тремтить голос, і сльози одна за одною скочуються по щоках. Хлопець відволікається від телефону та піднімає голову на знайомий голос.

- Вибач мені.

Пакет Чонвон все ж таки впустив, але не звернув на це уваги. Зараз нічого, що відбувається навколо, він не помічав. Все, що він бачить і про що думає Джей. Зараз у цьому всесвіті для них не існує нікого, окрім одне одного. І серця б'ються в унісон, вони забувають, як дихати. Джей не стримує посмішки і розкидає руки в сторони для обіймів, і Ян одразу йде назустріч хлопцю. Його міцно притискають до себе, не бажаючи відпускати ніколи, і Чонвон знову тане в теплих руках коханої людини. Вони обидва шалено сумували один за одним.

- Будь ласка, не залишай мене, хьон. - схлипуючи, каже Ян, і Пак гладить його по волоссю.

- Ніколи. - тихо шепоче старший, міцніше стискаючи хлопця в обіймах.

Чонвон піднімає голову, зазираючи у рідні очі, посміхається, змушуючи Пака забути про все. Джей так сумував за ним. Сумував за цими яскравими і повними життями очима, променистою усмішкою та ямочками на щоках, по його сміху та доброму, сповненому кохання погляду, яким він дивиться тільки на нього. Він так сумував за Чонвоном, в якого закоханий до божевілля, до втрати пульсу.

Джей нахилився і торкнувся його губ, рукою притягаючи хлопця ближче, торкаючись волосся, насолоджуючись кожною миттю. То був ніжний поцілунок, спочатку дитячий, який під натиском Пака переріс у дорослий. Він відчував його кожною клітиною свого тіла. Почуття та емоції переповнювали обох, і вони не могли зупинитися ще довго.

Але Чонвон неохоче усувається першим, боячись, що їх може побачити його батько, який незабаром має бути вдома, або вже вдома, і в будь-який момент може вийти, бо Яна довго немає, і він з мамою вирушили б на його пошуки.

- Ти залишишся? - Чонвон з надією дивиться в очі навпроти і Джей киває. Хіба ж можна відмовити йому?

Батьки Чонвона були дуже раді, що Пак проведе Різдво з ними, а більше за них, звичайно, радий був Чонвон. Вони повечеряли всі разом, милувалися салютами за вікном після дванадцяти, і Чонвон увів Пака до своєї кімнати, щоб вручити подарунок і поцілувати. Цілувалися вони ще довго і не спали майже до п'ятої ранку, багато розмовляли, лежачи на ліжку молодшого, в обіймах один одного. І були до шаленства щасливі.


Різдвяні бажання збуваються.
Категорія: K-pop знаменитості Романтика, K-pop знаменитості, Слеш | Додав: yerscue | Теги: Christmas, jay, флафф, Enhypen, Різдво, романтика, драббл, Jungwon
Переглядів: 295 | Завантажень: 0 | Оцінка: 0.0/0

До фанфіку не залишено жодного відгуку, але Ви можете стати першим критиком, залиште свій коментар!

Всього коментарів: 0
avatar
Home is you
Завантаження...