menu

Новини

Автор фанфіку:
...
Псевдонім на сайті: ...
Група: ...
Статус: ...
Про фанфік:
Дата написання: 05.03.2022 в 11:04
Фанф прочитано: 969 раз
Час прочитання:
До фанфіку залишено: 4 відгуки
На жаль, нічого схожого не знайдено! Можливо автори забули додати теги до фанфіків. Нагадую, що варто їх заповнювати. Якщо ви вкажете однакові теги до всіх частин твору, у цій рамочці читачі зможуть легко усі знайти.
Якщо рамочка порожня - ви ще не прочитали жодного фанфіку.
Покликання
BB-Code
HTML-код

В тренді


05.03.2022, 11:04
- Гей, Кім!  Зустрічайся зі мною!

Смішки омег чути на весь коридор.  Техьон міг би зніяковіти, якби вже не звик до подібного.

Він перевівся в нову школу два тижні тому і за цей час встиг уславитися місцевим красенем. У своїй колишній школі альфа теж був дуже відомим, але з тим, наскільки він популярний тут, не зрівняється.

А все через те, що місцеві омеги буквально вивели шкільний тренд: "Придбати Кім Техьона в хлопці".  І тепер кожен зустрічний-поперечний омега вважає своїм обов'язком запропонувати йому стосунки (слава богу, молодшокласники у подібному не беруть участь: розбивати серця маленьких омег хлопець не зміг би).

Техьону залишається лише мило посміхатися і м'яко відмовляти на пропозиції, що щодня надходять.

Зеленоволосий омега на клас молодший за нього не стає винятком.  Він не проходить повз шкільний флешмоб і вперше пропонує Техьону зустрічатися вже на третій день перебування альфи в навчальному закладі.  Техьон відмовляє, стискуючи губи від досади: Чонгук - хлопець красивий, і, якби не було цього дурного тренду, альфа, можливо, дав би шанс їм дізнатися один одного краще.

Омега засмученим особливо не виглядає.  Він прямує у бік своїх дружків-омег, розводячи по дорозі руками: мовляв, бачите, і я програв.

Але на цьому спроби омеги не припиняються.  Чонгук – хлопець дуже наполегливий.  Він пропонує альфі вдруге, і втретє, і вчетверте.

Після п'ятого разу Техьон рахувати перестає.

Буквально кожний ранок альфи починається зі звичної фрази.  Щойно Кім переступає поріг, як чує від зеленоволосого омеги замість вітання — «Зустрічайся зі мною».

І щоразу дико бентежиться, відводить очі і поспішає якнайшвидше й подалі від Чонгука втекти.

Так само, як Техьон в тренд входить стрімко і яскраво, так само плавно і непомітно з нього виходить: школярі швидко втрачають інтерес до новачка.  А омеги більше не підходять на перервах із шоколадками та пропозиціями власних сердець. Техьон спокійно видихає. Все ж таки його трохи напружує безневинний, але дуже відчутний інтерес до своєї персони.

Всі про флешмоб забувають, тренд - більше не тренд, і негласно про це відомо всім.

Але не Чонгуку.

Зеленоволосому омезі, мабуть, ніхто не спромігся повідомити, що намагатися отримати собі в хлопця Кім Техьона вже не модно.

Техьон у школі вже другий місяць, але досі замість доброго ранку чує: «Гей, Кім! Зустрічайся зі мною! — від зеленоволосого симпатичного омеги, на рік молодшого за нього, але нахабнішого в раз тисячу, адже слово «ні», той, вочевидь, не розуміє.  І приймати не хоче.
***
Техьон любить та вміє грати у волейбол. Його приймають до шкільної збірної і тепер альфа після уроків пропадає на тренуваннях. Члени команди викладаються на повну: на носі важливі міжшкільні змагання, які відбуватимуться на їхній території, і програти дуже не хочеться.

На стадіоні глядачів збирається велика кількість. Вони кричать слова підтримки, лаються, коли хтось гальмує, і голосно радіють перемозі.

Техьон дихає важко: йому довелося добре попотіти в останньому раунді, відбиваючи подачі - команди йшли пліч-о-пліч і напруга, що витає в атмосфері, відчутно тиснула на всіх.  Він усміхається, приймаючи вітання, робить жадібні ковтки прохолодної води і мало не давиться, почувши голосне на весь стадіон: «Гей Кім!  Зустрічайся зі мною!»…

Техьон відкриває шафку, щоб взяти потрібні на наступний урок підручники, але замість книжок погляд чіпляє зелений конверт. Він бере його в руки, крутить у різні боки, озирнувшись і переконавшись, що довкола немає нікого, розкриває його.

Усередині знаходиться невеликий аркуш.  Техьон підносить папір до обличчя та вдихає легкий хвойний аромат, прикриваючи очі.  На аркуші написана лише одна фраза: та, яку він чує буквально щодня.  Але викидати папір хлопець не поспішає, альфа ховає зелений конверт на дно портфеля та прямує на урок. Вперше Техьон починає сумніватися в несерйозності чужих слів.

Записки з однаковим вмістом він отримує практично кожен день, і хоча всі вони однотипні, жодна не летить у сміттєвий бак. А портфель альфи останнім часом все виразніше пахне хвоєю.

Техьон хворіє рідко, але мітко.  Голова болить, тіло ломить, у горлі начебто щось застрягло, а голос охрип.

Альфа залишається вдома вже третій день. І скільки ще хворітиме, сказати дуже складно.  Староста дзвонить, попереджаючи про те, що сьогодні до Техьона зайдуть у гості віддати зошити, які попросив передати вчитель.

Альфа робить на кухні чай, коли у двері стукають. Техьон відкриває, не дивлячись при цьому навіть у вічко, і бачить на своєму порозі зеленоволосого омегу з зошитами.  Те, що занести їх альфі зміг омега навіть не з його класу, взагалі жодного разу не підозріло.

Техьон гостя всередину впускає, зошити забирає з рук і люб'язно пропонує випити з ним чаю.

Чонгук від привабливої пропозиції не відмовляється.  Він знімає білі кросівки та рухається слідом за альфою на кухню.

До чаю додається шоколадне печиво та приємна бесіда. Техьон дізнається, що Чонгук живе неподалік, і коли йде зі школи минає дім альфи. Тому і зайшов.

У Чонгука усмішка гарна, він показує її альфі, коли той жартує, що вчитель навіть похворіти спокійно школяру не дає, завантажує завданнями навіть хворих. Омега пропонує зробити вигляд, що вони ці зошити «випадково» втратили, але такий варіант відхиляється через неправдоподібність.

Вони базікають ще дуже багато і довго, поки у альфи не піднімається температура, і мама не повертається з роботи додому. Чонгук смішно губиться побачивши батька, кланяється ввічливо і представляється.  Мама спочатку дивиться з підозрою то на одну, то на другу дитину, але, почувши знайоме ім'я, пом'якшується.  Про зеленоволосиго омегу вона чула.

— О, то це той самий Чонгук, який постійно пропонує стати твоїм хлопцем?  - незручність повисає в повітрі.  Чонгук поспішає швидше піти і чомусь кілька разів вибачається за занепокоєння.  Техьон помічає наостанок, як обличчя того вкрилося червоними плямами, а тремтячі руки не з першого разу зав'язали шнурки.

Альфа виходить на навчання через тиждень хвороби і одразу помічає, що щось не так.  На нього більше не дивиться пара грайливих очей, а в спину не летить звичне звертання.  Чонгук на очі траплятися в принципі перестає, і від цього чомусь стає страшенно прикро.

Невже це все?  Чонгуку Техьон як хлопець більше не потрібен?

Альфа знаходить омегу на великій перерві чомусь не як завжди, в їдальні за центральним столиком, а сидячи за рогом на сходах, бездумно гортаючого телефон і хмурячого брови.  Він тихо вітається, коли Техьон підходить і сідає поруч, і ніяковіє, коли альфа дивиться на хлопця впритул.

— Я тебе чимось образив?  - Техьон переживає щиро - Чонгук сам не свій.

Омега ж дивиться кілька секунд у обличчя альфи уважно, губи кусає майже до крові і важко зітхає.

- Це я тебе дістав уже, мабуть, - омега підтискає губи і відвертається.  — Пробач, я повинен був прийняти твою відмову ще вперше.  Але мені здалося, що це нечесно, що ти навіть не даєш мені шансу, але зараз я розумію, що поводжуся безглуздо.  Але чорт, ти мені так подобаєшся... хоча уже не важливо… — Чонгуку дуже ніяково.  Після зустрічі з техьоновою матір'ю він зрозумів, що, можливо, завдає альфі багато проблем.  Причепився, як жуйка, і звичайного «ні» не розуміє.  Поводиться по-дитячому безглуздо.  Час припиняти.  І неважливо, що Техьон йому в серці запав ще з першого дня.  Що весь цей флешмоб запустив він, щоб не так страшно в симпатії було зізнаватись. І що після першої відмови було так боляче та сумно, що він одразу про все затіяне пошкодував. Але потім вирішив так швидко не здаватися і спробувати успіх ще раз.  — Я більше тебе не потурбую, не хвилюйся на цей рахунок.

Чонгук піднімається на ноги і збирається піти, але його за руку зупиняють і змушують подивитись у чуже обличчя.

- Ти мені теж подобаєшся, - Техьон думав про це досить довго, все аналізував і розставляв по поличках.  Тиждень перебування вдома дався йому тяжко.  Він нудьгував.  По чужій яскравій усмішці, по грайливих очах та звичних словах замість доброго ранку.  Йому не вистачало приємного хвойного запаху, адже дбайливо заховані записки зовсім перестали пахнути.  Йому не вистачало зеленоволосого нахабного омеги, який сподобався йому майже відразу ж, але через дурний шкільний тренд, альфа довго не вірив чужим словам.

***

Чонгук переступає поріг і, замість доброго ранку, чує гучне на весь коридор: «Гей, Чон!  Зустрічайся зі мною!».
Категорія: K-pop знаменитості K-pop знаменитості, Слеш | Додав: Mitsaeva
Переглядів: 969 | Завантажень: 0 | Коментарі: 4 | Оцінка: 5.0/2
Ставлення автора до критики: Негативне
Кращий відгук:
Всього коментарів: 4
Щиро дякую вам, авторе, за можливість прочитати одну з улюблених робіт українською мовою. Ваші роботи прекрасні та змушують мене радіти, як маленьку дитину. Була приємно здивована, побачивши вас тут. Ввімкнула "режим очікування" для наступних ваших робіт)))

1110
А я дуже здивована, що мене тут впізнали. Дякую, за відгук, тепер в мене є стимул перекладати свої роботи далі
0
Аааа, це просто прекрасно, чудові вігуки та ще й українською. dry

1110
Рада, що сподобалось
0
avatar
В тренді
Завантаження...