menu

Новини

Автор фанфіку:
...
Псевдонім на сайті: ...
Група: ...
Статус: ...
Про фанфік:
Дата написання: 15.04.2022 в 21:05
Фанф прочитано: 281 раз
Час прочитання:
Категорія: Зірки TikTok
До фанфіку залишено: 0 відгуків
На жаль, нічого схожого не знайдено! Можливо автори забули додати теги до фанфіків. Нагадую, що варто їх заповнювати. Якщо ви вкажете однакові теги до всіх частин твору, у цій рамочці читачі зможуть легко усі знайти.
Якщо рамочка порожня - ви ще не прочитали жодного фанфіку.
Покликання
BB-Code
HTML-код

Коли жарти набули іншого значення


15.04.2022, 21:05
Микола сильно зачиняє двері таксі і мало не валиться на свого друга. Той заплатив таксисту і машина вирушила з місця. Обидва були досить популярними особистостями, а їхня перша колаборація
відбулася місяць тому назад і ось, вони знову зустрілися. Тільки сьогодні погуляли достатньо відкрито, як давні друзі.
Вечір закінчився б дві години тому, якби Коля не напився до полусмерті. З початку він іноді покрикував на весь зал, а потім, коли йому зробили зауваження, і мало не вигнала з ресторану, напився ще дужче.
Зараз вони їдуть у таксі. Ваня поглядає у вікно та веде себе цілком адекватно. А ось Коля не може знайти собі місце: алкоголь дурманить його розум і він став діяти повільніше і часто тупити. Він то майже не лягав на Івана, то незрозуміло навіщо відчиняв вікно і висовував у нього голову. Зрештою дістав телефон і почав записувати якесь відео.
Ваню дуже клонило у сон, тому він в принципі не звертав увага на некультурну поведінку свого друга.

Коли хлопець навів камеру та видав фразу : «Ми разом з Ванею зараз набухались і їдемо до нього тр*хатись у жопу» — він спочатку напружився , але потім зніяковів, згадавши що він шуткує.
Адже той завжди так казав.У нього завжди було у пріоритеті
пожартувати над кимось, і за все спілкування з ним, Ваня звикся з цим, або просто привязався. Образи не було — адже це жарти , і його аудиторія про це
знає, нічого не повинно трапитися.
Після того як сторіз загрузилась в історію інстаграма, Коля вирубився. Вони їхали не довго, Ваня теж потихеньку засинав, а Коля сперся на нього і тихо сопів.
Ваня відчиняє двері і Коля ледве переступає через поріг і не падає, бо Ваня притримує його за плече. Він проводить його у вітальню і кидає на диван. Коля спочатку усміхнувся, перевернувся на бік та почав сопіти, а через кілька хвилин Ваня аж до кухні почув як той звалився з нього.
Хлопець зупинився біля порога, цокнув собі під ніс і почав піднімати товариша. Ваня відлаявся у себе в голові, але все ж таки підняв його.

Як вихований господар будинку, він приніс своєму гостю плед та подушку. Так як квартира була невеликою, двокімнатною, то єдине місце куди можна було прилаштувати друга це, звичайно, вітальня. Не класти ж його до себе на ліжко, правильно?
Коля вже добре хропів, але через високу шумоізоляцію цього не було чутно. Ваня ще до полуночі сидів у телефоні, лайкав та комментував відео своїх підписників.
Треба б було поставити собі нову ціль, бо всі попередні вже виповненні. В телеграмі давно стукнуло перша сотка тисяч, а на твічі — двісті тисяч. Він дуже сильно цьому радів , і це придавало йому більше
самовпевненості. І саме через це завтра він їде на студію зробити фотографія, і навіть тому він виділяє так багато часу каналу та намагається замітити майже всіх фанатів.
Раніше він по фану робив різну анімацію, в пріоритеті був лише тікток , а зараз все різко змінилось. Мабуть, змінилось з появою Колі та його шаленою популярністью на данний час. Ваня намагався вести інстаграм, телеграм, стримити на твічу і плюс до цього всього встигати робити відео для тіктоку. Це сильно вимотувало. Але допомогало. Наприклад, він перестав соромитися і почав вести себе більше відкрито й самовпевненно. Його річь стала більш краще , і він перестав так шалено заїкатися.
Навіть зараз, сидячи перед ноутбуком йому не віриться що це все трапляється саме з ним. І що краш всіх дівчат у тіктоці наразі лежить п'яним у нього на дивані.
"Кумедно" — подумав про себе Іван.

І відразу ж почув звук, кроки
направляючі до його кімнати. Він взглянув на годинник — пів третьої ночі. Дверь відчинилась та з них виглянув Коля: Волосся заплуталось, взгляд сонно опущенен у низ, а нічна сорочка злегка
пом'ялася, від того що на ній певно перевертались декілька разів. Ваня повернувся, зняв навушники і поки тільки чекав, що той щось скаже.
Але Коля лише закрив рота рукою , обперся на дверний косяк , й скрутився. Ваня зрозумів, що його чекає. Мабуть я через сильне оп'яніння, організм дав знати що це все не переварити. Йому стало погано, коли вони тільки дійшли до ванни, Ваня глянув на нього та побачив наскільки той побліднів.
Потім його, звісно, вирвало. І хвала небесам, не на самого Ваню, навіть одежжу не зіпсував. Іноді Коля в процесі
нерозбірливо мямлив щось собі під носа.
Але й на цьому нічні пригоди не закінчилися.
Хлопці присіли на диван, Коля підігнув ноги та кліпав очима. Потім кілька разів похитався назад, уперед, і впав обличчям на подушку. Ваня поспостерігав трохи за тим, як він засинає і хотів уже йти. Але з вуст Колі почулося невдоволене мукання, що змусило Ваню зупинитися і завмерти в порозі.
— Дипінс? Хто такий дипінс? Мій хлопець. — хихикнув уві сні Коля, розплився в посмішці і закрив ковдрою обличчя.

Ваня востаннє подивився на нього, і зачинив двері до вітальні. Це все крутилося в його голові постійно, а тепер ці рофли Коля говорить навіть уві сні. Коли спить, коли в свідомості, або ж говорить сам із собою.
Він трохи постояв посередині квартири, насупився і відігнав думки з голови. Заснути, як виявилось, вдалося швидко.

Коля залишився у Вані вдома, вони домовилися зробити пряму трансляцію сьогодні ввечері. Поки Ваня вже давно встав, поснідав і зробив ранкові рутини, Коля щойно збирався вставати. Перед очима пливло, голова була навантажена так, що він ніби цілу ніч розвантажував вагони. Коля підвівся, і почав згадувати останні події. Так і нічого не згадавши, він вийшов із кімнати роздивляючись квартиру. У ній він був лише один раз: коли вони з Діпінсом знімали колаборацію, і тепер, згадавши практично все, він зайшов на кухню.

— О, прокинувся, — сказав Ваня, коли Коля сів за стіл перед ним. Він закрив обличчя руками і зітхнув.
— Що вчора було, я ні чорта не пам'ятаю, — промимрив Некоглай масажуючи віскі.
— А що вчора було? Ми набухалися, я привіз тебе додому. Це все.
Ваня відпив чай ​​і розблокував телефон, аби щось показати.
—Дивись, це ти вчора зняв,— Ваня посміхнувся, і чекав реакцію друга на вчорашнє відео-сториз яке розлетілося по всьому інтернету.
Додивившись запис до кінця, Коля посміхнувся, але майже одразу приховав свою усмішку, встаючи зі столу та підходячи до холодильника у пошуках їжі.
— Там нічого немає, яєчня на сковорідці, я в себе в кімнаті, — кинув Ваня і втік за дверима залишивши Миколу одного. Він поїв, паралельно перевіряючи сторінку Золо і попрямував до кімнати Вані.
Перш ніж зайти, він постукав, і почувши схвальне «Входи», зайшов.
— Майже пів на шосту, починаймо? — спитав Коля, одягаючи свої вушка і поправляючи волосся.

Стрім на твічі почався. Вони лампово сиділи, слухали музику, розмовляли та просто затишно проводили вечір.
- Так, ми прямо зараз вимикаємося і починаємо жорстко ебаться, - жартує, відповідаючи на запитання Некоглай і Ваня помітно червоніє. Пізніше їх запитали, чи зустрічаються вони та Коля, як не дивно, відповів що так. Стрім на цій ноті було закінчено.
Ваня вимикає камеру і з ошелешеними очима повертається до Колі, поки той поглядає у вікно, чи немає там когось після того, як він кричав.
— Ти вже зовсім? — раптом питає глузливо у нього Ваня, і Коля трохи тупить, щоб придумати відповідь.
- Ти чого? Ні, звичайно,— він посміхається і рука починає погладжувати його коліно, Ваню пробирає тремтіння.
— Коль, перестань робити тут шоу.
Некоглай ніби надто увійшов у образ і не прибирав руку. Що керувало їм тоді Ваня не міг зрозуміти. На камеру, на прямих трансляціях він може і жартує, рофлить відкрито. Але зараз вони в кімнаті лише вдвох, без глядачів. Навіщо грати сценку? Серце Вані почало битися з шаленою швидкістю, він знає, що вже повністю почервонів, і йому здається, що стукіт його серця чує навіть Коля, але Діпінс не прибирає його руку з коліна.
—Я, можливо, не зовсім розумію твій гумор, але здається це вже перебір. Стрім закінчився, можеш переключатися на нормальний режим,— сказав Ваня, дивлячись прямо йому в очі. Коля помітно помінявся в обличчі та прибрав руку. Тепер він не посміхається, а сумно, ніби розчаровано дивиться кудись униз і нервово перебирає свої пальці.
— Чому… ти думаєш, що я жартую? — перебив тишу Некоглай.
У голові Вані коїться хаос. Він не знає, вірити чи ні. Але це виглядає надто правдоподібним. Занадто, щоб повірити його почуттям. Він відчуває вину, ніби образив його, зачепив.
Коля схоплює його руки та ніжно стискає.
— Коли твої жарти перестали бути жартами? — сказав Ваня, висмикнув свої руки з його хватки і взяв за плечі, щоб було видно обличчя.
— з моменту нашого знайомства, я жодного разу не жартував, — коли вимовив Коля, і все також дірявив поглядом підлогу.
Світ Вані ніби звалився. У голові він почав прокручувати всі моменти, і всі ті жарти які, як тепер, призначалися саме йому. Він усе дивився на нього, не відводячи погляду, і тримав за плечі. Коля піднімає голову. Декілька хвилин вони просто дивляться один одному в очі, і нічого не відбувається. Ваня послаблює хватку та прибирає свої руки від нього, але Коля встигає його затримати та різко потягнувши за футболку, цілує. Ваню збило з толку чужі губи на його губах, та він незвично закляв на місці, не взмозі поворухнутись.
Коля підштовхує Ваню ближче і втискається своїми губами в чужі, ніби це останні хвилини його життя. Ніби після поцілунку Ваня зникне, пропаде, або ж піде. Нехай дасть йому ляпас, пошле нахуй, відпишеться у всіх мережах, і нарешті просто виштовхне за двері плюнувши в обличчя. Йому було вже байдуже, що про це подумає Ваня, що після цього він точно перестане з ним спілкуватися, що це останній їхній стрім.
І бажання цілувати було більше ніж просто спілкуватися. Бажання було сильніше чогось на цьому світі. Коля давно пригнічував це в собі, але сьогодні воно вирвалося на волю. І серце почало тремтіти зі швидкістю світла, світ ніби зупинився, або залився новими фарбами, новими відчуттями.
Коля відсунувся першим, вдивляючись у шоковане і вже звично почервоніле обличчя Вані, готуючись до будь-якої реакції.
Ваня заривається у своє волосся,
різко і уривчасто дихаючи, схиляє голову вперед. Коля чекає явно негативну реакцію, і вже налаштований отримати плювок у душу. Але тут Ваня піднімає голову, дивиться тому то у вічі, то на губи. Цей момент розтягнувся на декілька дуже повільних хвилин, що йому здалось це відбувалось вічно. Коля вже встиг розчаруватися , дивлячись скільки часу Ваня ломається , сидячи перед ним. Він навіть жалкував за скоєне, і йому здавалось що щось всередині Вані , як гілочка, зламалось.
Але Ваня тихенько і повільно підштовхується вперед, і вже не контролюючи своїх рухів, бере того за щіки. Чесно кажучи, він сам не розумів своєї реакції, і те, що він робив. Він перестав контролювати ситуацію, і просто став підвладний їй.

Тепер не те щоб Ваня відбивався від думки поцілувати Колю. Небажання було зумовлено тим, що саме невдала обставина спричинила такий поворот подій. Він запитав, чи це було виразом співчуття для Колі, чи він вважав це, як і раніше, жартом.
Ваня, відбившись від розуму, закопався глибше в безлад чужого волосся, підштовхуючи Колю ближче. Всередині у кожного вирує ураган емоцій. Тепер Ваня остаточно перестав думати, і почав діяти у сліпу. Без попередження він заліз до Колі на коліна, а той без роздумів прилаштував руку на грудях. Ваня не надовго зупинився, оцінюючи ситуацію, і дійшов висновку що збожеволів і немов сп'янілий потягнувся до губ друга.
Цього разу в шоці був Микола, який повністю віддавався йому, начебто відкриваючи йому весь світ включаючи себе. Він не надовго задумався, чи фальшивою була ця симпатія? І одразу знайшов відповідь у його губах, на язику та зубах: ні. Не просто вона, щось більше.

Безперечно.

Ваня відсторонився незвично дихаючи і досі міцно стискаючи його плечі.
Потім він мало не падаючи назад, встає, витирає рукавом губи і поспіхом іде на балкон.
Коля нервово постукує пальцями по столу та допиває залишки напою «доктор пепер».
Ваня сидить на балконі, роздивляючись Москву і обмірковуючи те, що сталося. Все раптом стало на свої місця, а ось що робити їм обом далі — невідомо. Та й загалом думати про майбутнє зараз зовсім не важливо, коли вони зараз в одній квартирі разом.
Категорія: Зірки TikTok Зірки TikTok | Додав: linaresss222
Переглядів: 281 | Завантажень: 0 | Оцінка: 0.0/0

До фанфіку не залишено жодного відгуку, але Ви можете стати першим критиком, залиште свій коментар!

Всього коментарів: 0
avatar
Коли жарти набули іншого значення
Завантаження...